Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z oprogramowanie antywirusowym


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PrEdIx

PrEdIx

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 12 2008 - 21:15

Witam.
Mam takowy problem.
Zainstalowałem 4 antywirusy (każdy osobno po odinstalowaniu poprzedniego - tak na wszelki wypadek odpowiedzi typu "4 RAZEM?") na swoim komputerze. Każdy z nich ma problem z UPDATE. Pokazuje, że ma brak możliwości dostępu do internetu. Internet działa ok bez problemów. Mieszałem w opcjach UPDATE każdeg z nich i próbowałem różnych konfiguracji ale zero rezultatu.
Za pomoc z góry dziękuję
Pozdrawiam
PrEdIx

  • 0

#2 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 09 12 2008 - 21:36

Może licencja Ci się skończyła?

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 12 2008 - 21:38

może zapora blokuje dostęp do internetu przez "nieznane" czy też "nowe" aplikacje takie jak antyvirusy
  • 0

#4 PrEdIx

PrEdIx

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 12 2008 - 08:04

Może licencja Ci się skończyła?

No raczej nie, bo przy instalacji każdego antywirusa musisz zdecydować się na nową licencję (free or pay) więc to nie wchodzi w rachubę ...

może zapora blokuje dostęp do internetu przez "nieznane" czy też "nowe" aplikacje takie jak antyvirusy

Tego też próbowałem, bo dodałem do WYJĄTKÓW w zaporze wszystkie antywiry i dalej klops ...

pozdr.
PrEdIx
  • 0

#5 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 10 12 2008 - 13:14

a czy instalując te antywirusy zrobiłeś nimi chociaż jeden skan pełny kompa ?? być może problem tkwi w jakims trojanie itp , blokując dostep do aktualizacji popularnych antywirów. Podobny problem mialem z Kasperskym . problem tkwił własnie w trojanie , który zainstalował się właśnie podczas takich eksperymentów .

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: skaner antywirusowy program antywirusowy



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych