Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z obsluga rejestru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 hali

hali

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 19 12 2007 - 20:14

Witam!
Mam dziwny problem, od pewnego czasu nie jestem w stanie uruchomić regeditu ani dodać jakiejkolwiek informacji do rejestru. Po uruchomieniu wyskakuje mi błąd "Edycja rejestru została wyłączona przez administratora sieci"; problem w tym ze tylko ja obsługuje ten komp i ja mam konto administratora. Teraz przydałoby mi sie mice znowu możliwość dodawania inf. do rejestru a nie bardzo wiem jak to włączyć.
Wcześniej używałem regcleanerow i pary innych programów do poprawy pracy systemu itp, z wszystkich tych programów uruchomiłem kopie i odtworzyłem wszystko co zmieniałem( nie przyniosło to żadnego skutku). Wiem ze mogę zrobić po prostu kolejne konto użytkownika ale nie bardzo mi to pasuje. jeśli ktoś byłby w stanie mi pomoc i wiedziałby jak włączyć ta opcje to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
Hali
//Dodam ze nie mam innych uzytkownikow, i nigdy w sumie nie zmianialem tam nic w ustawieniach;na wbudowanym koncie administratora regedit dziala...

  • 0

#2 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 19 12 2007 - 20:48

uruchom -> gpedit.msc -> konfiguracja uzytkownika -> szablony administracyjne -> system -> zapobiegaj dostepowi do narzedzi edycji rejestru ustaw na wylaczone i bedzie dzialac

  • 0

#3 hali

hali

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 19 12 2007 - 21:02

uruchom -> gpedit.msc -> konfiguracja uzytkownika -> szablony administracyjne -> system -> zapobiegaj dostepowi do narzedzi edycji rejestru ustaw na wylaczone i bedzie dzialac

Dziala wielkie dzieki za pomoc Dołączona grafika
  • 0

#4 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 19 12 2007 - 21:08

Jezeli sie okaze, ze to jakis program przestawia ustawienia administracyjne to loga z HijackThis wklej.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: konto użytkownika konto administratora



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych