Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z nagłośnieniem, i Szukam słuchawek do 150zł !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Otonashi

Otonashi

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 12 2014 - 15:43

Witam, szukam dobrze izolujących słuchawek nausznych z zastosowaniem gry filmy i muzyka, z mikrofonem do 150zł. 

Chciałem tez dowiedzieć się za pomocą czego mogę odtwarzać muzykę z tel, włączoną w odtwarzaczu, youtube, czy radio (open fm) na innych urządzeniach typu, wieża, radio samochodowe, laptop w przypadkach gdy nie ma wifi i neta mam tylko w tel bigsmile.gif. Chodzi o to żeby dźwięk z tel przenosić na głośniki tych urządzeń, co do tego potrzeba by dźwięk był głośny i czysty? Jakieś kable, przekaźniki? Tylko chciał bym by był to jeden kabel, a nie zestaw wielu, jakiś uniwersalny. I po porostu podłączam i działa. Możecie mi powiedzieć, ew. wytłumaczyć? 

to samo pytanie jeśli chodzi o pendrive, jeśli mam wejście w wieży czy w radio to podłączam naciskam play i odtwarza? Coś mi się wydaje, że to nie jest takie piękne bigsmile.gif bo przecież mogę mieć muzykę w rożnych folderach itd to urządzenie nie koniecznie musi czytać muzykę.

Proszę o pomoc w tych kwestiach i ew. pomoc w wyborze potrzebnych przedmiotów smile.gif

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych