Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z monitorem lub kartą graficzną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anubisek

Anubisek

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 12 2006 - 02:29

Prosze o pomoc!Dołączona grafika Gdy mam podpięty monitor do karty graficznej to przy włączeniu przechodzi w stan czówania, a gdy przełączę na płytę główną to działa super. Teraz widzę że nie mam w managerze urządzeń karty graficznej. Tak ajk by nie była zainstalowana lub coś się znią stało. W serwisie mówili że to może byc coś przestawione w biosie lub coś z e sterownikami. Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc. Dlaczeko karta graficzna nie działa??.

Z góry dzięki za odpowiedź.

  • 0

#2 ykoops

ykoops

    Stały użytkownik

  • 377 postów

Napisano 03 12 2006 - 11:36

Sprawdź w BIOSie, w menu "advanced chipset features" albo "integrated peripherials" czy zintegrowany uklad graficzny jest wyłączony (disabled). Po wyłączeniu tego urządzenia przy starcie windy powinno wykryć dołożoną kartę graficzną, przygotuj sterowniki do niej (płytka CD lub sciągnij najnowsze). Sprawdź w manualu do płyt gł. czy nie ma jakiejś zworki wyłączajacej integrę.

  • 0

#3 Anubisek

Anubisek

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 12 2006 - 22:26

sprawdzałem w biosie ale chyba wszystko jest wyłączone. Dałem na zakładkę chipset lae nie było tak features (ale pisało coś z boku) było na disabled. Może to ta zworka w manualu?? tylko prosze powiedź gdzie tego szukać, tego manuala ?? bo za Chiny nie wiem gdzie to jest :(
Dzięki :(

aaaa i nei znalazłem tego integrated peripherials :( Było samo peripherials:( chyba mam innego biosa) Proszę poradź coś
  • 0

#4 Anubisek

Anubisek

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 05 12 2006 - 10:22

a wie ktoś gdzie się ustawia karty graficzne w biosie?? ja mam biosa 3.31a
  • 0

#5 71proste

71proste

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 009 postów

Napisano 05 12 2006 - 13:34

a wie ktoś gdzie się ustawia karty graficzne w biosie?? ja mam biosa 3.31a



jaka plyta i jaki bios???Nie chodzi o numer tylko czy to award,ami..???Masz instrukcje do plyty glownej?
  • 0

#6 Anubisek

Anubisek

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 05 12 2006 - 17:36

nie mam instrukcji do płyty głównej, Jeśli chodzi o karte graficzną to to jest ATI RADEON 9200, płyta głóna to ASRock a bios 3.31a
  • 0

#7 ciges132

ciges132

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 06 12 2006 - 22:05

Wątpie ale Radeon może być nie kompatybilny z tą płytą główną...o_O
  • 0

#8 lukid7

lukid7

    Początkujący

  • 134 postów

Napisano 10 12 2006 - 10:47

Te Radeony z niczym nie są kompatybilne...scierwo i tyle... NVIDIA :P:D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych