Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z mikrofonem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 AspiryN

AspiryN

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 01 2008 - 11:58

Witam serdecznie.

Mam problem z mikrofonem ,otóż posiadam słuchawki Icemat Siberia ,mają one przyczepiany mikrofon i jest on bardzo czuły.
Więc uradowany całym sprzętem kiedy go podłączyłem wchodzę w start / panel sterowania / dźwięk i urządzenia audio / głos i chcę klliknąć zaawansowane ,a tu taka niespodzianka Dołączona grafika więc sobie pomyśłałem ,że wejdę w głośniczek na pasku szybkiego zadań ,chcę kliknąć sterowniki zaawansowane ,a tam identyczna niespodzianka ,NIE DA SIĘ. Dołączona grafika

W Grach / programach komunikacyjnych jest mnie bardzo słabo słychać ,chyba ,że podstawie mikrofon blisko buzi co jest niestety zadaniem nie łatwym ,bo mikrofon jest przypinany. Gdyby się dało wejść w sterowniki zaawansowane ,na pewno dało by się dodać dodatkowe db dzięki którym było by mnie słychać.
Jakby ktoś wiedział jaka jest przyczyna czemu nie mogę wejść w sterowniki zaawansowane ,lub jakieś programy dzięki którym można podgłośnić mikrofon byłbym wdzięczny.

PS : Karta (Chyba) Zintegrowana i nazywa się C-Media Wave Device.

  • 0

#2 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 20 01 2008 - 12:32

raczej to nie jest zintegrowana karta...padło coś ze sterownikami

zainstaluj EVEREST'a i zobacz dokladnie jaka to karta :banana:

i w menadzerze urządzeń sprawdz czy sprzet dziala prawidlowo

  • 0

#3 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 20 01 2008 - 13:00

raczej to nie jest zintegrowana karta...padło coś ze sterownikami

zainstaluj EVEREST'a i zobacz dokladnie jaka to karta :banana:

i w menadzerze urządzeń sprawdz czy sprzet dziala prawidlowo

To jest zintegrowana karta. Widziałeś kiedyś niezintegrowaną "dźwiękówkę" C-Media?
  • 0

#4 AspiryN

AspiryN

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 01 2008 - 13:59

Niby jak blisko mikrofon buzi to słychać ,ale ten mikrofon jest przyczepiany do bluzki lub czegoś takiego...
Nie słychać jak jż jest dalej :/
  • 0

#5 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 20 01 2008 - 14:32

tak panie moderatorze...sam mam w kompie niezintegrowana C-media... jak sie nie znasz to nie pisz głupot


C-Media CMI8738 jak nie wiesz to sprawdz sobie na allegro bo takową karte posiadam na złącze PCI 6ch.

i jeżeli ja sie myle to prosze mnie zlinczować ale jeżeli ktoś sie nie zna to niech cie niewymądrza
  • 0

#6 AspiryN

AspiryN

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 01 2008 - 16:38

tak panie moderatorze...sam mam w kompie niezintegrowana C-media... jak sie nie znasz to nie pisz głupot


C-Media CMI8738 jak nie wiesz to sprawdz sobie na allegro bo takową karte posiadam na złącze PCI 6ch.

i jeżeli ja sie myle to prosze mnie zlinczować ale jeżeli ktoś sie nie zna to niech cie niewymądrza



Opis urządzenia Typ
C-Media CMI8738/C3DX Audio Device PCI

Taka karta chyba.
Czekam na pomoc.
  • 0

#7 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 20 01 2008 - 19:56

odinstaluj stare sterowniki i pobierz z tąd

http://www.softwarepatch.pl/plik/2487/ster..._512010644.html

ustaw potem wszystko na maxa w mixerze od sterów i w panelu sterowania w dzwięku ;>
  • 0

#8 AspiryN

AspiryN

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 01 2008 - 21:04

odinstaluj stare sterowniki i pobierz z tąd

http://www.softwarepatch.pl/plik/2487/ster..._512010644.html

ustaw potem wszystko na maxa w mixerze od sterów i w panelu sterowania w dzwięku ;>


Zainstalowałem i przełożyłem w inny slot jak mówiłeś ,ale niestety to samo ;>
  • 0

#9 killov

killov

    Początkujący

  • 131 postów

Napisano 30 01 2008 - 20:04

Sprobuj ze strony producenta, te dedykowane sa Windows XP

http://www.download.com/C-Media-CMI8738-WD...cdlpid=10495782

Ewidentnie problem lezy w niezainstalowanych sterownikach, polecam rozejrzec sie w googlach i znalezc kompatybilne. Na koncu odchaczyc "Microphone BOOST +20dB. Zawsze mozesz wyposazyc sie w mikrofon z potencjometrem volume, albo krzyczeć ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych