Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z liveboxem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 18cannabis18

18cannabis18

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 06 2008 - 14:38

mam taki problem z liveboxem poniewac mialem caly czas zainstalowany livebox bezprzewodowo przez ten adapter wifi a teraz chcialbym sobie zainstalowa liveboxa przez usb ale mam problem instalacja przebiega prawidlowo wszystko ok ale nie moge sie polaczyc z netem poniewac jak zainstaluje pod usb to dioda oznaczona "@' caly czas miga tak szybko czyli to znaczy ze nie jest zsynchronizowny i nie wiem po co swieci sie dioda sieci bezprzewodowej WiFi bardzo prosze was o pomoc bo chcialbym miec liveboxa podlaczonego pod usb a nie wifi jak chce sie laczyc to pisze "sprawdz czy modem adsl jest prawidlowo podlaczony do bramy" czy jakos tak pisze i jeszcze jedno pytanie czy jak sie podlacza liveboxa pod usb czy ma byc podlaczony do zasilania czy nie ??
bardzo prosze was o pomoc bo juz mecze sie nad tym 4 godziny i nic

  • 0

#2 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 29 06 2008 - 10:00

cześć tez posiadam liveboxa trochę naczytałem się o tym. Jest wiele opinii w necie na ten temat,i wiele mówi ze livebox po podłączeniu przez usb po prostu zawiesza się niektórym od razu niektórym później.wiele osób odradza podłączenie w ten sposób.A dzwoniłem na infolinie (oni i tak przeważnie niewiedza ale warto spróbować)A nie mozesz podłączyć przez ethernet ?

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Livebox



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych