Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z laptopem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 RobertKzn

RobertKzn

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 01 2009 - 15:11

Witam
Moja kuzynka właśnie do mnie zadzwoniła z informacja ze ma problem z laptopem (chyba toshiba). Od jakiegoś czasu nie wyłączała go tylko dawała w stan hibernacji/wstrzymania. Ponoć co jakiś czas nie mogła go później wybudzić, pomagało tylko rozładowanie laptopa i ponowne włączenie. Teraz jednak nawet to nie pomaga, ponieważ laptop po rozładowaniu i ponownym włączeniu od razu wchodzi w stan hibernacji i nic nie można zrobić. Spotkał się ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję za pomoc.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 24 01 2009 - 15:51

Hmm. dokładnie hibernacja i stan wstrzymania to zupełnie inne bajki - dlatego sprecyzuj pytanie. Jeśli chodzi o wstrzymanie to ja mam tak, że jakiś czas temu po włączeniu komputera ekran był czarny - klawisz FN+znaczek trybu wyświetlania obrazu pomagał. W przypadku hibernacji działa kombinacja klawisza F8 i wtedy można wybrać, że nie chcemy skorzystać z odczytu poprzedniego stanu systemu.

  • 0

#3 RobertKzn

RobertKzn

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 01 2009 - 16:01

no fakt... to inne sprawy. chodzi o stan hibernacji. teraz jedyne co mozna zrobić to rozładowac laptopa, włączyć ponownie.. ale za każdym razem zamiast wczytać windowsa to wchodzi od razu w stan hibernacji (komputer o tym informuje, że wchodzi w ten stan).
  • 0

#4 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 24 01 2009 - 16:22

Ja wiem że komputer wchodzi w stan hibernacji gdy bateria jest rozładowana... Można spróbować włączyć laptopa pod prądem a nie z baterii albo uruchomić system normalnie, nie wczytywać hibernacji (sorry jeśli sie pomyliłem ale ja tak moge)...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych