Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z laptopem lenovo y580


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ftr92

ftr92

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 04 02 2015 - 13:30

Witam , mam taki dziwny problem z laptopem lenovo ideapad y580 a mianowicie gdy używam laptopa na baterii i wyładuje baterie do zera i podłączam do prądu w celu naładowania baterii to w grach typu fps  a także w innych grach  mam spadek  wydajności o ponad połowę i tu się pojawia mój problem dlaczego tak sie dzieje? Probowałem różnych sposobów a tylko jeden pomógł  czyli przeinstalowanie systemu operacyjnego. Za każdym razem nie bedę przeinstalowywał systemu gdy wyładuje baterie bo to byłoby bez sensu i dlatego chciałbym sie dowiedzieć dlaczego tak się dzieje z tą wydajnoscią po wyładowaniu baterii , dodam również ze posiadam system windows 8.1 

Z góry dzieki za pomoc:)



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 02 2015 - 15:17

Sprawdź jaki masz ustawiony plan zasilania

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 04 02 2015 - 17:53

A co się dzieje jak wyjmiesz baterię?

P.S baterii nie można rozładowywać do zera bo tragicznie ukrócasz jej żywotność.  


  • 0

#4 ftr92

ftr92

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 05 02 2015 - 09:22

dzieki za pomoc , problem był w planie zasilania , a mianowicie w ustawieniach zaawansowanych dałem przywróć domyslnie i na razie wszystko działą. Jeszcze raz dzieki za pomoc:)


  • 0

#5 blak28

blak28

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 06 02 2015 - 11:51

z moich doświadczeń jedynie mogę powiedzieć przy większych gierkach przy rozładowanej baterić chodzby troszczekę i tak będziesz odczuwał spadki fps polecam przed graniem naładować baterię bądź grać bez niej



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych