Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kontem Steam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BSKarting

BSKarting

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 10 02 2016 - 19:19

Witam . Nie wiem czy w dobrym pisze dziale jeżeli nie to proszę o przeniesienie tego tematu.

A więc , Mam konto na Steam które mi działa normalnie , pobierają mi się gry , aktualizacje się pobierają.

Niestety u mojego brata jest inaczej , podałem mu passy do konta bo chciał pograć w pełną wersje Euro Truck Simulator 2. 

Podałem mu kod z E-Maila i chce pobrać tą grę ( już zakupioną prze zemnie ) ale jak po złości Steam pokazuje mu że ma kupić to z konta którą tą grę ma ( w tym przypadku moim koncie ) ... Brat jest na trybie online na Steam , ale mimo to się nie pobiera. Mogę wysłać zdjęcie.

 

Proszę o pomoc.

 

Dziękuje i pozdrawiam.



  • 0

#2 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 08 03 2016 - 16:12

Co prawda w trybie udostępniania rodzinnego można się dzielić grami, ale one wtedy ewidentnie wyświetlają się jako należące do innego konta. Próbowaliście zakupić ten ETS2 z innego komputera. To powinno załatwić sprawę. Ostatecznie warto napisać do Steama.



  • 0

#3 Karolajn

Karolajn

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 03 2016 - 10:26

To dziwne, bo mój chłopak wymienił się ze mną passami na steama i po podaniu weryfikacyjnego kodu e-mail wszystko działało jak należy. Bo to chodzi o kwestię weryfikacji kompa z kontem... Brat ma swoje konto steam?


Użytkownik pawel315 edytował ten post 11 03 2016 - 18:11
usuwam link nieudolnej kryptorekalmy

  • 0

#4 BSKarting

BSKarting

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 24 03 2016 - 17:07

To dziwne, bo mój chłopak wymienił się ze mną passami na steama i po podaniu weryfikacyjnego kodu e-mail wszystko działało jak należy. Bo to chodzi o kwestię weryfikacji kompa z kontem... Brat ma swoje konto steam?

Ma konto , Ja podałem moje passy do konta , podałem kod z e-maila i pokazuje mu żeby kupił grę...

Coś jeszcze ???



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych