Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z komputerem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 baczek_17

baczek_17

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 03 2008 - 17:38

Witam wszystkich,jestem tu nowy.Mam pewien problem z moim komputerem(albo z kartą graficzną),gram sobie w gre,i w pewnym momencie wyskakuje mi NO SIGNAL na monitorze,automatycznie komputer mi sie resetuje,ale nadal na monitorze nic mi sie nie pojawia.Dopiero musze go wylaczyc i jeszce raz go wlączyć,to tylko mi się dzieje podczas gier.Sądze że to wina karty graficznej,ale wole waszego zdania.Bardzo prosze o pomoc gdyż borykam się z tym problemem dosyć dlugo.Z góry bardzo dziękuje.Pozdrawiam.
Moja karta graficzna:Nvidia GeForce 6800 LE

  • 0

#2 AdikoPC

AdikoPC

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 19 03 2008 - 17:40

Witam wszystkich,jestem tu nowy.Mam pewien problem z moim komputerem(albo z kartą graficzną),gram sobie w gre,i w pewnym momencie wyskakuje mi NO SIGNAL na monitorze,automatycznie komputer mi sie resetuje,ale nadal na monitorze nic mi sie nie pojawia.Dopiero musze go wylaczyc i jeszce raz go wlączyć,to tylko mi się dzieje podczas gier.Sądze że to wina karty graficznej,ale wole waszego zdania.Bardzo prosze o pomoc gdyż borykam się z tym problemem dosyć dlugo.Z góry bardzo dziękuje.Pozdrawiam.
Moja karta graficzna:Nvidia GeForce 6800 LE

Karte już dawno powinieneś zmienić, bo to na 51% jej wina. Moja ciocia miała CHYBA coś takiego, zmieniła karte i wszystko ok! U kolegi był przypadek że to wina monitora, różnie...

  • 0

#3 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 19 03 2008 - 17:54

Na początek podaj konfigurację kompa (zasilacz, proc, płyta itp.). Od tego się powinno zacząć. Wcześniej wszystko grało, czy od początku masz ten problem?
Jaką masz temperaturę karty przy obciążeniu?
  • 0

#4 Altaїr

Altaїr

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 21 03 2008 - 16:41

Mój kumpel miał takie coś i się okazało, że to była wina kabla. Po prostu, w którymś miejscy się przetarł i nie stykał.
  • 0

#5 norton

norton

    Stały użytkownik

  • 283 postów

Napisano 21 03 2008 - 18:09

Jeśli komputer się resetuje to raczej nie jest wina kabla od monitora, chyba że kabel zasilający budę ;)
Ciężko bez konfiguracji cokolwiek powiedzieć, może być zasilacz, może być karta graficzna, a może być pieczony CPU

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: no signal brak sygnału monitor monitor nie reaguje



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych