Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z klawiaturą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 madlena25

madlena25

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 06 2008 - 10:20

Witam, jestem swiezo upieczona posiadaczką lapka ACER 5720 ZG... i wszystko ok oprocz klawiatury... :(
pisze sobie spokojnie i nagle kursor mi sie cofa o kilka wyrazow i wyobrazcie sobie jak wyglada zdanie ktore nappisalam :(
Inny przyklad pisze na gg i nagle po nacisnieciu klawisza z literka zamyka sie okno komunikatora :confused:
to jest strasznie uciazliwe... potrzebny mo komputer do pracy no i nie wyrabiam juz :(
touch pad tez ma jakies dziwne zagrania ale slyszalam ze do tego po prostu trzeba sie przyzwyczaic.
dodam ze pracuje na viscie mam polska klawiature, polski jezyk , w ustawieniach klawiatury pisze ze urzadzenie dziala poprawinie.
prosze o pomoc i z gory dziekuje

dodaje zdjecie na ktorym widoczne jest to co stalo sie w trakcie ppisania po wcisnieciu SHIFTA

shift.jpg


czarna magia

pozdrawiam

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 24 06 2008 - 10:42

Wciśnięcie SHIFT i okna 3D wyskakują tak? bardzo ciekawe..Podczas pisania ciągle Ci kursor ucieka..Hmm..
To albo masz problem z klawą w lapcie, albo system nawala. Polecam reinstall, albo zanieś go do najbliższego serwisu, o ile już jakiś jest w PL.

  • 0

#3 madlena25

madlena25

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 06 2008 - 10:47

ja wiem ze to dziwne ale pokazalam zdjecie... widac na nim
lapka mam od 5 dni mozliwe ze juz system nawalil???
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 24 06 2008 - 12:51

Jeśli masz internet i żadnego zabezpieczenia ludzkiego, to nawet po 1 dniu może się walić. Wystarczy, że coś Ci w niego wejdzie.
  • 0

#5 madlena25

madlena25

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 06 2008 - 13:14

mam internet wraz zabezpieczeniami ide dzis go oddac do "analizy"
jestem w szoku bo mam jeszcze jeden notebok i stacjonarny i na xp i nic sie nei walilo :confused:
a tu masz babo placek

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: problem klawiatura klawiatura nie działa



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych