Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z karta graficzną.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 angekxa

angekxa

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 12 2016 - 01:12

Cześć.

Jakiś czas temu uaktualniłam sterowniki do karty graficznej, momentalnie fps'y w grze spadły, a program który zmieniał mi wydajność procesora na wysoki podczas podłączania baterii przestał działać, a fpsy bardzo spadły, chwilami nie da się grać.

Przed chwilą próbowałam odinstalować sterowniki i zainstalowac te, które mam na komputerze, bo one były zainstalowane na początku, kiedy było okej, i karta w menadżerze urządzeń zmieniła się na ''standardowa karta graficzna VGA'', posiadam grafikę dedykowaną, a podstawowa karta to  Intel HD Graphics 3000. Nie wyszukuje mi w ogóle drugiej karty. 

Przywrócenie systemu nie pomogło. Sama nie znam się zbytnio na tym dlatego proszę o pomoc.

Jeśli byłaby taka możliwość by to zrobić jak najszybciej, to można by było zrobić to przez teamspeak, skype/ teamviewer.

Pozdrawiam


Załączone miniatury

  • q.jpg

  • 0

#2 leon_www

leon_www

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 25 12 2016 - 11:29

Widać że sterowniki kart graficznych nie są wcale zainstalowane. System zainstalował podstawowe ale na tych nie będzie wydajności. Najlepiej zainstaluj sterowniki z płyty (jeśli posiadasz). System sam nie zawsze znajdzie odpowiednie sterowniki.

Wysłane z mojego LG-H410 przy użyciu Tapatalka

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych