Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kartą Sonic 8600 GT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 akwarela

akwarela

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 06 08 2007 - 20:28

Witam Wszystkich.Otóz mam taki problem: złożyłem kompa w nastepującej konfiguracji:1.Płyta główna Abit KN9 SLI2.Procek Athlon Core Duo 4600+3.Grafa Palit Sonic 8600 GT4.Zasilacz Chieftec 400 Wat5.Pamięc 1 GB. PC2-5300 (667MHz)6.HD Sata II Samsung 250 GBDo płyty głównej wgrane są sterowniki z dołaczonej cd. a dzisiaj wgrany został najnowszy bios Do grafiki wgane są najnowsze stery ze strony producentaKomputer ten chodzi beznajdziejnie,wczoraj pojawiały mi się artefakty,często się sam resetuje,a jak tylko troszkę podkręcę pamięc w karcie to zaraz się wyłącza. Syn gra w Gta Vice City z 2005r. i na takim sprzęcie mu się rwie,co dla mnie jest dziwne i nienormalne.Kochani podpowiedzcie mi od czego zacząć,bo wydaje mi sie,że jest cos nie tak z kartą graficzną (jest nówka na gw.) albo może i ze sterami do niej których już próbowałem bardzo dużo.Pozdrawiam Wszystkich i proszę :rolleyes: o pomoc :P

Witam Wszystkich.Otóz mam taki problem: złożyłem kompa w nastepującej konfiguracji:1.Płyta główna Abit KN9 SLI2.Procek Athlon Core Duo 4600+3.Grafa Palit Sonic 8600 GT4.Zasilacz Chieftec 400 Wat5.Pamięc 1 GB. PC2-5300 (667MHz)6.HD Sata II Samsung 250 GBDo płyty głównej wgrane są sterowniki z dołaczonej cd. a dzisiaj wgrany został najnowszy bios Do grafiki wgane są najnowsze stery ze strony producentaKomputer ten chodzi beznajdziejnie,wczoraj pojawiały mi się artefakty,często się sam resetuje,a jak tylko troszkę podkręcę pamięc w karcie to zaraz się wyłącza. Syn gra w Gta Vice City z 2005r. i na takim sprzęcie mu się rwie,co dla mnie jest dziwne i nienormalne.Kochani podpowiedzcie mi od czego zacząć,bo wydaje mi sie,że jest cos nie tak z kartą graficzną (jest nówka na gw.) albo może i ze sterami do niej których już próbowałem bardzo dużo.Pozdrawiam Wszystkich i proszę :( o pomoc :P

Może ktoś ma sterowniki które dobrze działają z kartą "Palit Sonic 8600 GT" to proszę o ich udostępnienie za co będę niezmiernie wdzięczny......

  • 0

#2 Kazwaldo

Kazwaldo

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2007 - 01:11

Ja Ci niestety nie pomogę. Powiem tylko, że mam podobny problem z tym samym modelem karty. Sprawdź kartę 3Dmark05 na rozdzielczości 1024 na 768 i powiedz jaki uzyskałeś wynik. Bardzo mnie ciekawi, czy podobny do mojego. Ja uzyskałem zaledwie 7200. Jesli uzyskasz 10 000 puntków lub co najmniej 9000 to wszystko jest ok. GTA u mnie również chodzi byle jak.

  • 0

#3 michal9o90

michal9o90

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 08 08 2007 - 16:17

akwarela po pierwsze powinieneś zmienic zasilacz na conajmniej 500W 400 to stanowczo za mało jak na takie podzespoły a jescze jak chcesz podkręcać to już wogóle w twoim przypadku chyba nie umiem pomóc bo ja mam 8500GT Sonic i wszystko działa idelnia na płycie głównej MSI K9NGM2 z dyskiem Seagate barracuda 160GB i procesor AM2 Athlon 3000+ tylko najstarsze gry mają problemy i muszę wyłączać w nich akcelerację grafiki bo gry nie są przystosowane do tak nowej karty ale reszta bez problemów NFS MOST WANTED czy GTA San Andreas
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 08 08 2007 - 20:25

akwarela po pierwsze powinieneś zmienic zasilacz na conajmniej 500W 400 to stanowczo za mało jak na takie podzespoły a jescze jak chcesz podkręcać to już wogóle w twoim przypadku chyba nie umiem pomóc


Może od razu niech elektrownie atomową kupi i wagon plutonu zeby mu nie brakło. Do tego zestawu w zupełności wystarczyłaby dobra 300-setka. Poczytaj co chodzi na 480W zasilaczu http://pclab.pl/art27453.html a potem doradzaj ludziom kupno 500W.

Można sprawdzić na innym zasilaczu, ale dlatego że może byc uszkodzony a nie dlatego że jest za słaby

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych