Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pikus

Pikus

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 24 12 2007 - 15:20

Witam, mam problem dość chyba łatwy ale jestem newbie i nie wiem co robić, a więc prosze o pomoc. Internet jak to internet mi działa ale ani gadu-gadu ani guild wars (gra przez internet) mi niechcą wejść a kaspersky mi wyświetla ze np. gadu gadu nie może się połączyć i ze mam sprawdzić coś w zaporze ale nie wiem gdzie ona jest i jak zrobić to.... A i jeszcze jedno to to ze jak daje panal sterowania->połączenia sieciowe i internetowe->połączenia sieciowe to zamiast tak jak zwykle samo połączenie lokalne, to mam też jeszcze jakieś połączenie sieci bezprzewodowej na AC? o co chodzi? co zrobic by mi działało gadu-gadu i gra... prosze o szybką pomoc w miarę łatwą do zrozumienia.Z góry Thx.plz powieccie szybko naprawde mi zalezy

  • 0

#2 dymcio111

dymcio111

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 25 12 2007 - 12:10

Witam, zakladam ze masz system windows XP to wchodzisz w Panel sterowania i tam masz Centrum zabezpieczen i tam pewnie musisz ustawic wyjatek zeby ci zapora nieblokowala tych aplikacji tzn tej gry i GG jesli tam niepomoze to wylacz na chwile Kasperskiego i zobacz czy bedzie dzialac jak bedzie to raczej powinna byc wina Kasperskiego to wejdz w program i tam pewnie w firewallu musisz ustawic wyjatek zeby nieblokowal tej gry i GG. ;)

  • 0

#3 Pikus

Pikus

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 30 12 2007 - 20:35

no tak tak... ale nie wiem gdzie jest ta zapora na panelu sterowania mam tylko te ikony wyglad i kompozycje, drukarki i inny sprzet, ploczenia sieciowe i internetowe, konta uzytkownikow itp... powiec jak dokladnie weisc i zablokowac ta zapore

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych