Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z instalacją google chrome.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 09 11 2014 - 20:48

Witam serdecznie.Nie tak dawno na używanej przeze mnie przeglądarce google chrome na win 7 pojawił się wirus  istar webssearches.com, który usunąłem co prawda, ale niepotrzebnie   odinstalowałem  przy tym samą przeglądarkę. Przy  próbach ponownego  instalowania chromego spotkał mnie zawód, ponieważ za każdym razem pojawiał się komunikat o treści : ,, na tym komputerze  są już składniki google chrome w nowszej wersji. Użyj nowszego instalatora ".  I rzeczywiście ujawniłem, że są takowe w postaci rozszerzeń chromego. Myślę, że to one uniemożliwiają  ponowne  zainstalowanie mi chromego. Nie wiem jednak, jak je odinstalować. Szperałem w rejestrze, usuwając przy tym inne pliki z chromym, ale to nic nie dało i zrezygnowałem z dalszych prób, bojąc, się że mogę coś tam ,, popsuć ''.  W związku z tym nadal jestem bez chromego. Może ktoś podpowie mi jak uporać się z tym problemem i zainstalować chromego. Pozdraw



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 09 11 2014 - 21:42

Przeskanuj komputer Adwcleanerem. Wrzuć log z usuwania. Sprawdź czy Chrome występuje w win+r-> appwiz.cpl

Zrób skan i wrzuć logi z  programu FRST.



  • 0

#3 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 11 11 2014 - 17:08

Adwclenar nic nie wykazał, podobnie jak i inne sprawdzenia.Dodatkowo posiłkowałem się Win Utilitiesem i tu sprawdziłem dokładnie  zawartość rejestru, pozycja za pozycją.Nie ujawnił  jedenak nic z chromego. Może jednak coś pominąłem, bo nadal nie chce zaskoczyć.Sprawdzam  nadal wszystkie możliwości. Dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam.


  • 0

#4 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 12 11 2014 - 11:58

Podepnę się pod temat kolegi dotyczący chrome'a. Mam problem z zainstalowaniem nie tyle samej przeglądarki, co pobraniem AdBlocka z tego googlowskiego marketu, czy jak to się tam nazywa. Chodzi o ten store z rozszerzeniami. Po tym jak kliknę żeby AdBlock został dodany do przeglądarki, chwilę się coś ładuje a później wyskakuje Network Error. Próbowałem przeinstalować przeglądarkę, zalogowałem się na konto itd i lipa.


  • 0

#5 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 13 11 2014 - 23:32

@letnik

Poszukaj pozostałości chrome'a w program files, common files, appdata w użytkownikach itp.

 

@com-batant

Chrome aktualny? Jeśli tak to podobno przeinstalowanie samej przeglądarki może pomóc.

A czy kolega próbował pobrać bezpośrednio ze strony twórców? https://www.getadblock.com/


Użytkownik bipiw edytował ten post 13 11 2014 - 23:35

  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 14 11 2014 - 02:24



@letnik
Poszukaj pozostałości chrome'a w program files, common files, appdata w użytkownikach itp

Użyj do tego programu Wise Registry Cleaner
  • 0

#7 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 14 11 2014 - 13:58

Dzięki wszystkim za pomoc. Po usunięciu pozostałości / takowe jednak pozostały / udało mi się w końcu zainstalować tego chromego.Pozdrawiam. Temat uważam za zamknięty.

Użytkownik Qauke edytował ten post 14 11 2014 - 23:34
W razie potrzeby otwarcia tematu proszę o kontakt na PW

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych