Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z instalacją myszki pod USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pgkoci

pgkoci

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 08 2007 - 22:31

:( help. korzystam z visty home premium i w żaden sposób nie mogę zainstalować myszki. Kupiłem myszkę sony podłanczaną pod USB (kablowa) i tylko raz udało się że comp ją odnalazł i wszystko było git. generalnie wcale nie znajduje do niej sterowników. Co mogę zrobić - nie mam do niej oryginalnych sterowników? raz ją zainstalował korzystając ze sterowników: mouhid.sys, mouclass.sys.

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 01 09 2007 - 15:30

Jaki to jest dokładnie model myszki? Sprawdź na stronie producenta czy nie ma tam sterów pod Viste

  • 0

#3 pgkoci

pgkoci

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 09 2007 - 13:16

Niestety nie mam pojęcia jaki to model. Na myszce nie jest nic napisane, a na stronie Sony takiej myszki nie znalazłem...ostatnio jednak zaczęła działać i bywa z nią różnie - raz ją vista rozpoznaje a innym razem nie. obłęd:-)
  • 0

#4 szulcu

szulcu

    Początkujący

  • 52 postów

Napisano 09 09 2007 - 14:02

Jak wygląda sytuacja z podłączeniem jej do innego portu? Czy jest widoczna w Menadżerze urządzeń?
  • 0

#5 pgkoci

pgkoci

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 09 2007 - 17:41

Jak wygląda sytuacja z podłączeniem jej do innego portu? Czy jest widoczna w Menadżerze urządzeń?

Sytuacja wygląda podobnie przy każdym innym porcie USB, menedżer urządzeń jej nie pokazuje. Ale kilka ostatnich dni dziwnym trafem ją rozpoznaje i na razie jest dobrze. dziwna sprawa...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych