Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z grą Medal Of Honor AA: Breaktrough


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Misiek-vip3

Misiek-vip3

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 02 03 2007 - 15:12

Mam problem z grą Medal of Honor: Breaktrough. Mam zainstalowanego oczywiście Allied Assault. Chodzi o to, że kiedy chce ją zainstalować, to sie nie da ;/ Daje next, wpisuje kod, i pisze: ,, The medal of honor Allied Assault on this computer is out of date. The patch install will now be launched. Press OK is continue". instaluje sie patch do Allied Assault UK & US 1.11. Daje next, next, i wyskakuje okienko z ostrzezeniem: "Warning: Could not find the UK or US version of Medal of honor: AA instaled on your computer. Setup will now exit. " klikam ok i wychodzi z instalacji patcha..... daje next w normalnej instalcji break.... znowu musze wpisac kod, wpisuje i caly czas to samo w kółko. Ściągłem Breaktrougha pirata, również pożyczylem orginalnego od kolegi, ale to samo ;/

Pomóżcie jeśli wiecie oco chodzi .... Z góry dzięki :lol:

  • 0

#2 Misiek-vip3

Misiek-vip3

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 03 2007 - 11:24

Już się dowiedziałem o co chodzi....



REGEDIT

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.200] <-- ( utworzyc nowy klucz o nazwie 1.1.12.200)


Wybieramy w notaniuku opcję Plik >>> Zapisz jako >>> Zapisz jako typ: ustawiamy Wszystkie pliki >>> Nazwa pliku: wpisujemy mohflt.reg wybieramy lokalizację gdzie chcemy zapisać plik i klikamy Zapisz
3. Uruchamiamy utworzony plik mohflt.reg, pojawi się komunikat klikamy Tak
4. Instalujemy patcha MOHAA_UKUS_ONLY_patch111v9safedisk.
5. Instalujemy dodatek do gry MOHB lub MOHS.
6. Dopiero teraz możemy skopiowac jakiekolwiek witaminy do MOHAA jak i dodatków.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Medal of Honor



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych