Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z folderami - odmowa dostepu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 misiu1983

misiu1983

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 12 2006 - 01:56

Witam!Dołączona grafika


Robiłem dzisiaj znajomej format dysku C:
Przed z formatowaniem partycji przekopiowałem wszytkie piki których nie chciała stracić
z dysku C: na dysk G: co się okazało po zainstalowaniu nowego sytemu nie można otworzyć tych folderów "ODMOWA DOSTĘPU" ale te foldery które znajdowały się tam przedtem spokojnie mozna otwierac tyczy sie to tylko tych folderów które tam skopjowałem przed formatem z resztą jak utworze na tej pechowej partycji jakis folder i wrzuce do nie go pliki to też nie moge do nich później wejść.
Więc uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym i z poziomu administratora ustawiłem w zabezpieczeniach dysku, żeby wszyscy mieli pełną kontrole nad wszystkim lecz to i tak nie pomogło.
Próbowałem użyć takze programu Unlocker ale nie wykrywa żadnych zabezpieczeń na dysku a folderów jak nie mozna otworzyc tak nie mozna nie da sie z nimi zrobić dosłownie nic.
POMOCY!Dołączona grafika!!

//edytowano temat - pisarz


  • 0

#2 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 29 12 2006 - 02:15

Info: Nie piszemy capslockiem!

  • 0

#3 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 29 12 2006 - 11:47

Może tamtą partycje masz niesformatowną?
  • 0

#4 misiu1983

misiu1983

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 12 2006 - 16:46

Dzięki problem już rozwiązałem a tu jest rozwiązanie go, gdyby ktoś miał taki sam problem http://windows.howto.pl/artykuly,windows-31-251-0.html
  • 0

#5 Lvac06

Lvac06

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 29 11 2007 - 19:33

mam problem ale .. nie mam takiej opcji a by wlaczyc proste udostepnianie plikow i folderow w oknie widok zreszta tu jest pokazane
nie moge nic zrobic prosze o pomoc
Dołączona grafika
  • 0

#6 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 29 11 2007 - 20:51

To Home ? Uruchom system w trybie awaryjnym

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych