Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dźwiękiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 config

config

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 05 2016 - 09:08

Witam w moim komputerze posiadam płytę główną ASUS P5KPL-AM. Podłączajac sluchawki do gniazda komputer tak jakby w ogole ich nie czytal i nic w nich nie slychac - podejrzewam ze jakis problem ze sterownikami ale wchodzac w menedzera urzadzen widnieje jedynie urzadzenie zgodne ze standardem High Definition Audio. Na pasku zadan na ikonce glosnika widnieje cyfrowe urzadzenie audio (S/PDIF). Takze nie wiem jaka karte dzwiekowa posiadam i jak rozwiazac problem. Dodam ze sluchawki sa z mikrofonem (sa to sluchawki od telefonu)

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 08 05 2016 - 10:08

Podłączajac sluchawki do gniazda komputer tak jakby w ogole ich nie czytal i nic w nich nie slychac - podejrzewam ze jakis problem ze sterownikami ale wchodzac w menedzera urzadzen widnieje jedynie urzadzenie zgodne ze standardem High Definition Audio. Na pasku zadan na ikonce glosnika widnieje cyfrowe urzadzenie audio (S/PDIF). Takze nie wiem jaka karte dzwiekowa posiadam

Dlatego przeinstaluj sterownik audio. Model karty dźwiękowej znajdziesz na stronie płyty asusa. Ewentualnie po identyfikatorze wystąpienia urządzenia z menadżera urządzeń. Jeżeli menadżer zgłasza błąd to masz problem ze sterownikiem. Odinstaluj a następnie ponownie zainstaluj sterownik dźwięku ze strony asusa.



  • 0

#3 config

config

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 05 2016 - 20:38

Odinstalowałem i pobrałem sterownik ze strony Asusa i zainstalowałem go. Nadal wyświetla jako urządzenie zgodne se standardem high definition audio

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych