Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dźwiękiem w Windows 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 anqul

anqul

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 25 04 2010 - 09:28

Witam wszystkich! Od kilku dni mam pewien problem - chodzi o to, że podczas odtwarzania dźwięku (w dowolnym programie np. allplayer, winamp) pojawiają się trzaski, szumy i zacięcia! Jest to bardzo denerwujące i męczące, bo ostatnio zajęłam się ściąganiem i oglądaniem filmów, więc sami rozumiecie.. nie da się normalnie obejrzeć filmu słysząc jakieś dziwne odgłosy!! Próbowałam aktualizować allplayera, kupiłam nawet kod na necie, bo pisało, że są błędy i jest tam taka opcja "Napraw system" bo błędy wyskoczyły mi w każdym z możliwych punktów - kodeki obrazu, dźwięku i nie wiem co tam jeszcze, bo odinstalowałam allplayera i nie mogę go ponownie zainstalować, bo wyskakują kolejne błędy!! Próbowałam też zainstalować sterowniki najnowsze do Windows 7 - ściągnęłam z jakiegoś portalu, ale pisze mi, że są niezgodne z Win32 i błąd!! Straszna lipaaa! Jakby ktoś był w stanie mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna!!

Mam laptopa DELL
Windows 7 Ultimate
procesor Intel® Core™2 Duo CPU 2.0 GHz
pamięć RAM 3,0GB
32 - bitowy system operacyjny

Kontrolery dźwięku, wideo i gier
- zgodne ze standardem High Definition Audio

Karty graficzne
-Rodzina mikroukładów Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

Nie wiem czy napisałam wszystkie potrzebne info, jeśli coś brakuje to piszcie i proszę o POMOC!Dołączona grafika!!

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 25 04 2010 - 10:51

Sprawdź pod innym playerem, od dłuższego czasu już nie używam tego kombaju pamiętam, że miał sporo niegdyś bugów. Skorzystaj np. z MPC, KMPlayer, Bestplayer.

Próbowałam też zainstalować sterowniki najnowsze do Windows 7 - ściągnęłam z jakiegoś portalu

A nie prościej ze strony producenta lapka?

Mam laptopa DELL

Jaki Dell? Kobieto/dziewczynko/dziecinko wiesz ile odmian i typów lapków Dell istnieje?

Użytkownik geronimoo edytował ten post 25 04 2010 - 11:01

  • 0

#3 anqul

anqul

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 25 04 2010 - 12:40

Hej próbowałam skorzystać z innego playera - Bestplayera ale nic z tego tak samo szumi i się zacina ;/

Mój laptop to : Studio Laptop 1535, za Twoją radą próbowałam ściągnąć sterowniki ze strony producenta, ale zauważyłam, że nie mogę tego zrobić, bo mój laptop nie jest kompatybilny z systemem Windows 7!! Oryginalnie był w nim Vista i sterowniki są tylko do Visty, a nie wiem czy są takie same jak do siódemki

tu jest lista modeli laptopów kompatybilnych bądź nie z systemem Windows 7 - okazuje się, że mojego w ogóle nie ma na liście!!

http://i41.tinypic.com/otjjls.jpg
  • 0

#4 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 25 04 2010 - 13:15

Przed instalacją na nowo driverów dźwięku usuń poprzednie, możesz to zrobić "driver cleaner'em" lub "driver sweeper'em" potem ściągnij i spróbuj zainstalować te dla vista 32bit. Jak widzę są kompatybilne również z systemem win 7, każdą wersją.

Załączone miniatury

  • Magical Snap - 2010.04.25 13.19 - 001.png

Użytkownik geronimoo edytował ten post 25 04 2010 - 13:18

  • 0

#5 anqul

anqul

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 25 04 2010 - 16:28

ściągnęłam driver cleanera ale mi się nie otwiera! Masakra jakaś... pojawia się jakieś czarne okienko i po sekundzie znika... już kumam... dopiero się ściąga w aresie!

A jak Ty znalazłeś te sterowniki na stronie della?

Użytkownik anqul edytował ten post 25 04 2010 - 16:30

  • 0

#6 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 25 04 2010 - 17:15

A jak Ty znalazłeś te sterowniki na stronie della?

tak po prostu, DRIVERY
  • 0

#7 anqul

anqul

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 26 04 2010 - 17:46

Jupiii! Naprawiłam ten dźwięk!! Wystarczyło, że odinstalowałam sterowniki za pomocą Driver Sweepera! Nie musiałam nawet instalować nowych! Nie wiem jak to możliwe, ale wszystko gra! Dźwięk jest ładny i czysty! Dziękuję bardzo za pomoc! Mogę sobie elegancko oglądać filmy :) Pozdrawiam serdecznie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych