Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z daemonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 06 11 2007 - 09:07

Problem jest natępujący miałęm daemona 3.47 chciałem sobie go odinastalować i wgrać najnowszą 4.09. Więc gdy odinstalowywałem wersję 3.47 program kazał mi zrestartować kompa tak uczyniłem, gdy już wszedł do windowsa program sie nie odinstalowywał się tylko wyskoczyło mi podczas ładowanie windowsa "Produkt not installed"
nie wiedziałem o co chodzi. W panice zainstolowałem szybko wersje nowszą myżląc że nadpisze wszystko ale nie!Dołączona grafika Przy każdym włączeniu komputera ten komunikat ciągle mi wyskakuje a i jeszcze zauważyłem że zostały mi na dysku folder z starym daemonem i jego plikami.


Nie wiem co mam zrobic czyatłem na innych forumach każdy gada co innego, boję się co kolwiek robic bo jestem w tym zielony i nie chce sobie cos zwalić

Prosze o pomoc

;)

  • 0

#2 ryba1983

ryba1983

    Zaawansowany użytkownik

  • 677 postów

Napisano 06 11 2007 - 16:26

Weź sprawdź czy w tych folderach nie został plik unist (będzie obok kosz albo dyskietka z komputerem)jeśli tak kliknij na niego i powinien odinstalować się na dobre.Jeśli nie znajdziesz takiego pliku to to co zostało w starych folderach usuń ręcznie wszystko i od razu wyczyść kosz żeby system tego nie widział.Wtedy spróbuj zainstalować daemona jeszcze raz.

  • 0

#3 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 07 11 2007 - 11:36

Też tak myslałem tylko że stary daemon jest w innym folderze a nowy też jest w innym.
Ale jeśli pousuwam wszystkie pliki starego daemona rejestr i drivery to się chyba nic nie stanie ????
  • 0

#4 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 07 11 2007 - 12:33

Siema,

słuchaj problem jest taki ze w niektórych komputerach (konfiguracjach sprzetowych) daemon robi błedy w rejstrze mialem tak ze po zainstalowaniu daemona wyskakiwal mi blu scrin i nic niemozna bylo zrobic oprocz formata...
moim zdaniem powinienes odinstalowac demona w \panel sterowania\dodaj usuń programy jeśli wyskoczy jakiś błąd to poprostu usuń go fizycznie z program files (w razie problemów urzyj Unlocker) :)
Ja osobiscie tak zrobiłem i nie załuje :D jesli chodzi o dyski virtualne to polecam naprawde dobry do tego program Alcohol 120%

Pozdro :)
  • 0

#5 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 07 11 2007 - 14:18

Nie będzie gryzł się z Nero 7. Słyszałem też o alkoholu 52% dobry on jest czy lepiej tego 120%. Bo chce tak dobrac programy zeby mało śmieciły i było użyteczne bo w nero 7 było tel tego że trzeba było pare aplikacj nie potrzebnych odznaczyć a nero image drive mało czyta obrazów płyt
  • 0

#6 ryba1983

ryba1983

    Zaawansowany użytkownik

  • 677 postów

Napisano 07 11 2007 - 16:14

Spokojnie możesz go zainstalować ja używam alkohol 120% od kilku lat tak samo jak nero i wszystko jest o.k.To naprawdę dobry programik, co do alkohol 52% jeszcze go nie instalowałem więc się nie wypowiadam.
  • 0

#7 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 11 11 2007 - 16:24

Jesli chodzi o nagrywanie obrazów itp oraz montowaniu virtuali to naprawde Alcohol 120% moim zdaniem jest najlepszy B) :lol:
  • 0

#8 kamild1996

kamild1996

    Początkujący

  • 84 postów

Napisano 11 11 2007 - 19:49

Problem jest natępujący miałęm daemona 3.47 chciałem sobie go odinastalować i wgrać najnowszą 4.09. Więc gdy odinstalowywałem wersję 3.47 program kazał mi zrestartować kompa tak uczyniłem, gdy już wszedł do windowsa program sie nie odinstalowywał się tylko wyskoczyło mi podczas ładowanie windowsa "Produkt not installed"
nie wiedziałem o co chodzi. W panice zainstolowałem szybko wersje nowszą myżląc że nadpisze wszystko ale nie!Dołączona grafika Przy każdym włączeniu komputera ten komunikat ciągle mi wyskakuje a i jeszcze zauważyłem że zostały mi na dysku folder z starym daemonem i jego plikami.
Nie wiem co mam zrobic czyatłem na innych forumach każdy gada co innego, boję się co kolwiek robic bo jestem w tym zielony i nie chce sobie cos zwalić

Prosze o pomoc

:lol:


Ściągnij RegCleanera i wyczyść rejestr.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych