Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z czytaniem płyt w napędzie DVD , lap MSI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wal

wal

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 02 2012 - 17:34

Witam.
Mam problem i szukam ratunku. Mój napęd DVD identyfikuje płytę cd z grą jako płytę pustą. Jeszcze 2 tyg. temu widział ją bez problemu. W tzw. międzyczasie sciągałem z sieci gry. Płyty które nagrywałem na tym sprzęcie "widzi". Help!!!
wal

  • 0

#2 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 21 02 2012 - 17:52

Może płyta jest źle nagrana?. Sprawdzałeś ją w innym komputerze?. Czy ten sam problem jest z płytami oryginalnymi?.

  • 0

#3 wal

wal

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 22 02 2012 - 22:23

Może płyta jest źle nagrana?. Sprawdzałeś ją w innym komputerze?. Czy ten sam problem jest z płytami oryginalnymi?.

Witam. Właśnie sprawdziłem płytę na starym sprzęcie, na którym ją nagrywałem. Czyta. Stary to Dell latitude D610 sys XP Pro.
Nowy, który przestał tę płytę czytać (inne czyta) to MSI z sys Win7 x 64, jeżeli te informacje mogą się do czegoś przydać.
wal
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 23 02 2012 - 13:21

Chwila, nie czyta żadnych płyt czy tylko tych co nagrałeś na tym sprzęcie? Płyta jest zamknięta czy otwarta?
  • 0

#5 IcyDock_pl

IcyDock_pl

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 23 02 2012 - 20:09

Raczej uszkodzona będzie ta płytka. I jeden komputer ją czyta a inny już nie. Kwestia budowy napędów.
  • 0

#6 wal

wal

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 02 2012 - 20:25

Witam
ten wspaniały napęd zachowuje się tak: oryginały gier: jedną identyfikuje (nazwa itd) ale nie uruchamia, a drugiej w ogóle nie widzi płyty w napędzie. Kopia wypalona na nim działa.
wal

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: płyta cd dvd



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych