Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stalver

Stalver

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 05 05 2007 - 19:54

Konfiguracja
AMD Sempron 2800+ 64
GF 7600 GS
768 DDR 400 MHz
Gigabyte K8VT800
XP SP2

PROBLEM
Polega on na tym, że żadna gra nie chodzi granie w cokolwiek (FEAR COMBAT/DOOM3/ C&CTW) po okolo 10 minutach konczy sie komunikatem z raportem ze program wykonal nieprawidłową operacje potem raport wyślij/nie wysyłaj. Do grafy mam te ostatnie stery od Nvidia 93.71, czy robiłem format TAK, próbowałem starsze stery TAK. POMOCY!!

  • 0

#2 rufei

rufei

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 05 05 2007 - 20:10

Szczerze powiem, że nie wiem co ci doradzić, jedyna rzecz która przychodzi mi do głowy to to zebys jeszcze raz sformatował dyski i zainstalował jedynie stery karty graficznej i pł. gł.... i oczywiscie gre...

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 05 05 2007 - 23:46

Patrząc na Twój zestaw widzę, że masz jakąś nietypową ilość pamięci => stąd moje domysły, że masz kostki "z różnych parafii" - 512+256 MB. Może to jest przyczyną?
Spróbuj "zredukować" pamięć do 512 MB, ustaw "jednakową" MAX-MIN pamięć pliku wymiany (na 1024 Mb) i wtedy spróbuj.
  • 0

#4 Stalver

Stalver

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 06 05 2007 - 14:26

O dziwo FEAR nagle przestał stwarzać problemy i już jest OK(wyciągnąłem te 256). ale z tyberian jak zwał tak zwał.
  • 0

#5 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 06 05 2007 - 23:49

Witam.

Nie jestem sobie w stanie przypomnieć teraz nazwy opcji, która znajduje się w biosie bo przestałem się tym 'bawić' od czasu przesiadki na notebook'a. Ale jest tam opcja, zarządzająca nie tyle temperaturą co napięciami płyty. Wejdź do biosu i przywróć opcje domyślne, powinna się wyłączyć. Pamiętam, że użytkując desktopa miałem podobny problem. Komputer działał godzinami przy zwykłej pracy, ale już przy grach zawieszał się.

Być może ktoś podpowie Ci nazwę owej opcji. Jeśli nie, to resetem biosu nic nie ryzykujesz.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Gigabyte GA-K8VT800



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych