Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Odtwarzaczem MP3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 norban111

norban111

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 01 2007 - 15:53

Mam odtwarzacz MP3 - ALS MP-110 - gdy podlaczam go do mojego wejscia USB wyskakuje komunikat
"Nie rozpoznano urzadzenia USB
Jedno z urzadzen ma awarie lub system Windows nie moze go rozpoznac ..."
Kupilem ten odtwarzacz od kolegi, ktory wczesniej juz nagral na niego pare piosenek. Dal mi jeszcze plytke na ktorej są sterowniki ale tylko dla WIN 98. Zainstalowalem je ale dalej nie chodzi. Zaznaczam ze wejscie USB jest sprawne bo podlaczalem do niego inne urzadzenia. Ratujcie!

  • 0

#2 .:Miskov:.

.:Miskov:.

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 01 2007 - 22:23

Hm... ciężka sprawa, miałem podobny problem ale okazało się, że to wina kabla, ale jak mówisz, że nie jego...
A próbowałeś może do jakiegoś innego komputera podłączać??

  • 0

#3 norban111

norban111

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 01 2007 - 22:30

A próbowałeś może do jakiegoś innego komputera podłączać??

Jak pisalem wyzej, moj kolega, ktory mi to sprzedal podlaczal juz do swojego kompa, sluchalem nawet jego piosenek. Tak sobie pomyslalem ze ten odtwarzacz moze nie byc kompatybilny z Win XP , jutro zapyam jaki system ma wczesniejszy posiadacz odtwarzacza.
  • 0

#4 .:Miskov:.

.:Miskov:.

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 01 2007 - 22:48

Jak pisalem wyzej, moj kolega, ktory mi to sprzedal podlaczal juz do swojego kompa, sluchalem nawet jego piosenek. Tak sobie pomyslalem ze ten odtwarzacz moze nie byc kompatybilny z Win XP , jutro zapyam jaki system ma wczesniejszy posiadacz odtwarzacza.


A może twój kolega sprzedał ci uszkodzone mp3??
  • 0

#5 norban111

norban111

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 01 2007 - 14:21

Nie odwazylby sie. Oddalem mu juz ten odtwarzacz, ale powiedzialem zeby go dla mnie trzymal, bo licze ze ktos na tym forum pomoze mi rozwiazac ten problem. <_<
  • 0

#6 incognito

incognito

    Początkujący

  • 45 postów

Napisano 09 01 2007 - 22:51

Hmm...może odłącz wszyskie urządzenia USB i wtedy spróbuj.

Niektóre odtwarzacze mają opcje : AutoDetect i MSC...spróbuj zmienić te ustawienia [o ile masz takie opcje]
  • 0

#7 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 09 01 2007 - 23:56

Info: Zmiana dzialu

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: format mp3 pliki mp3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych