Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z KLAWIATURA :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeverMore1994

NeverMore1994

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 07 04 2010 - 19:49

Witam. Mam taki problem z klawiatura... Z dnia na dzien cos sie stalo i teraz nie dzialaja mi klawisze " 9 o l ." troche dziwne ze sa one w jednej linii na klawie... Wszystkie inne przyciski dzialaja. A gdy nacisne w Firefoxie alt + c to rozwija mi sie pomoc z gory z paska :/ (ogolnie jak naciskam alt to w mozilli sie gorny pasek podswietla.)prosze o pomoc, bo zwariuje :whistling:

  • 0

#2 Gość_Andziorka_*

Gość_Andziorka_*

Napisano 07 04 2010 - 23:48

Jaki to model klawiatury?
Próbowałeś przeinstalować do niej sterowniki?
Nie wpadło Ci coś do środka klawiatury? Przeczyść ją.

A gdy nacisne w Firefoxie alt + c to rozwija mi sie pomoc z gory z paska :/

U mnie to samo się pojawia. Przy otwartej przeglądarce i to nie błąd.

ogolnie jak naciskam alt to w mozilli sie gorny pasek podswietla

i u mnie, jest ok.

  • 0

#3 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 08 04 2010 - 16:35

gdy nacisne w Firefoxie alt + c to rozwija mi sie pomoc z gory z paska :/

NeverMore zwróć uwagę na te właśnie napisy w pasku FF, zobaczysz tam, że są podkreślone niektóre literki jeśli więc naciśniesz alt+ podkreśloną literkę uzyskasz to samo jak najechałbyś na to myszką i kliknął, to się zwie skrót klawiaturowy, generalnie wszystkie programy je mają.

nie dzialaja mi klawisze " 9 o l

to nie jest w jakiś sposób uciążliwe, jeśli używasz klawiatury PC'owej to obok masz panel numeracyjny z którego możesz korzystać zamiennie, natomiast jeśli piszesz o klawiaturze laptopa to tu może być problem, ale być może trzeba ją całkiem wyciągnąć, przedmuchać, no chyba że coś się do niej wylało.
  • 0

#4 NeverMore1994

NeverMore1994

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 04 2010 - 07:42

no z "dziewiatka" to nie problem, ale "o" , "l" i "kropka" strasznie mnie irytuje. Wg mnie dziwne sa te skroty klawiszowe, bo pisze w googlach alt + c i zamiast polskiego znaku to mi sie pasek otwiera OMG. Sterownikow zadnych nie bylo i nic mi do niej nie wpadlo.
  • 0

#5 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 09 04 2010 - 08:56

bo pisze w googlach alt + c i zamiast polskiego znaku to mi sie pasek otwiera OMG

ale z którym "alt'em" bo polskie znaki są z prawym altem (na klawiaturach jest to "Alt Gr"), z lewym są właśnie skróty klawiaturowe.
  • 0

#6 NeverMore1994

NeverMore1994

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 04 2010 - 14:23

ech, ok. Tylko ze dalej nie dzialaja "9ol."
  • 0

#7 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 09 04 2010 - 14:30

W dalszym ciągu ukrywasz istotne dane i nie odpowiadasz na pytania, ale właściwie prosić się nie wypada.
  • 0

#8 NeverMore1994

NeverMore1994

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 04 2010 - 15:17

No z tym altem to mi sie potegowalo... Jest ok oprocz tych czterech przyciskow... Wszystko bylo ok i nagle sie cos stalo?? ...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych