Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z GG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mcjack

mcjack

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 29 08 2008 - 07:37

Witam,
Mam roblem z GG od jakiegos tygodnia.
Objawia sie on tym iż moje GG się wylacza co jakis czas. Tzn. tak jakby zacina- bo u mnie nadal są żólte sloneczka dostępności innych uzytkowników GG i zolte moje sloneczko ale nic sie nie dzieje, tak jakby GG został zahibernowane. A u innych wtedy sie wysweitla ze jestem niedostepny. Myslslaem ze to wina jakiegos wirusa, ale zrobilem formata i wgralem system od nowa. Takze zakladalem nowe numery GG, caly czas problem ten sam... :)
Chcialem jeszcze nadmienic iz po ok. godzinie 23:00 GG zaczyna dobrze dzialac (tzn. przynajmniej tak bylo w ciagu ostatnich 3 dni).
Co moze byc przyczyna?

  • 0

#2 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 29 08 2008 - 12:11

Jaką masz wersje GG? Możliwe, że padają serwery gg.
PS> Spróbuj zainstalować wersję gg 8 beta2. Ściągniesz ją z http://www.gadu-gadu.pl/beta/ .

  • 0

#3 macko444

macko444

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 29 08 2008 - 16:21

Możliwe, że padają serwery gg.

Nie koniecznie.
U mnie też czasem tak się dzieje, a to w przypadku gdy Internet się "psuje", tzn. brak połączenia z Internetem.
  • 0

#4 aisami

aisami

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 29 08 2008 - 17:56

Lepiek korzystać z gg za pomocą innych komunikatorów np. aqq, tlen lub spik. U mnie tez były wieczne problemy z gg ale odkąd używam innego komunikatora problemy znikneły.
  • 0

#5 mcjack

mcjack

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 31 08 2008 - 00:23

Alternatywne komunikatory nie pomagaja... internet mam szybki (3Mbity/s) ale... czesto zauwazam ostatnio ze go przerywa i musze kabel wlaczyc wylaczyc. Wiec moze jakies minimalne utraty polaczenia to powoduja? Ale jak to sprawdizic?
Pozdr.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych