Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Call of Duty 4 : Modern Warfare


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 barthezzzzz2

barthezzzzz2

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 20 01 2010 - 14:32

Przepraszam , mam problem z Call Of Duty 4 : Modern Warfare , gdy gram , niezależnie od trybu (singleplayer , multiplayer) komputer się resetuje czasami odrazu po odpaleniu , a czasami po 30 minutach , mam oryginalną wersję . Proszę o pomoc ! Z góry dziękuję.

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.01 GHz ,
2 gb ramu
GeForce 9600 GT 512 mb
zasilacz - Chieftec 440 W

To są parametry mojego komputera , gra chodzi na maksymalnych detalach , gram na najnowszym patchu 1.7 i nie wiem co się dzieje , u kumpla nic się nie resetuje , a u mnie dzieje się to również z CoD'em WaW . PROSZĘ O POMOC!

Mam XP SP2 , lecz mój kumpel też ma XP i nic się nie dzieje. BSoD to nie jest , miałem kiedyś z tym problemy , ale już nie mam.A komputer resetuje się tylko w CoD'zie 4 i 5.
Zrobiłem punkt 5 w tym http://www.searchengines.pl/index.php?act=announce&f=78&id=19 i wyskoczyło mi : "Probably caused by : nv4_disp.dll ( nv4_disp+e9986 )" i co mam dalej robić?

A co do sterowników , mam najnowsze i są pobrane z najnowszej strony nvidii.


Odpalam CoD'a 4 : Modern Warfare i po około 10 minutach reset czasami po 20 , a czasami po odpaleniu serva na multi .... Co mam z tym zrobic??? ! PROSZĘ O POMOC Dołączona grafika!


Sprawdziłem SpeedFanem temperatury:

GPU:41C
Temp1:28C
Temp2:36C
Temp3:80C
HD0:32C
Core:36C
Core:41C
Ambient:0C

Temp 3 podczas gry i podczas spoczynku jest taka sama , nie wiem czego to temperatura , zdjąłem boczną klapę, wyczyściłem kompa i wszystko spadło oprócz Temp3. Temp3 waha się o 1C w dół/górę.

Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuje , proszę o jak najszybszą odpowiedź!!


Użytkownik barthezzzzz2 edytował ten post 20 01 2010 - 14:33

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 20 01 2010 - 14:45

chyba już Cię gdzieś widziałem, tam masz coś do zrobienia, zrobiłeś?

  • 0

#3 barthezzzzz2

barthezzzzz2

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 20 01 2010 - 15:08

Już zrobiłem.
  • 0

#4 rifraf

rifraf

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 02 2010 - 19:12

nadal masz ten problem ??

jeśli tak to oznacza że przegrzewa ci się moduł a temp3 to zazwyczaj chipset płyty głównej niestety żyjemy w czasach gdzie dobre chłodzenie to rzecz poctawowa

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Call Of Duty 4 Call Of Duty CoD CoD4 Modern Warfare CoDMW Call of Duty



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych