Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem przy przeróbce flmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dawid1346

dawid1346

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 15 07 2012 - 15:08

Witam.
Ściąłem film ważący ponad 2 GB, chcę go podzielić na 2 dwie części i każdą część zmniejszyć do 700 MB.
Takie oracje robię programami AVI ReComp (zmniejszenie wagi pliku) i Boilsoft Video Splitter (dzielenie filmu) i zawsze efekt jest zadowalający.
Ale z jednym filmie jest problem, trwa on 02:22:22, warzy 2,24 GB podzieliłem go na 2 części.
Pierwsza część ładnie się przerobiła, trwa 01:11:10 i warzy 697 MB, dźwięk, jakość i rozmiar filmu bez zmian czyli cel osiągnięty.
Za to druga z drugą częścią jest problem bo dźwięk jest skopany, w odtwarzaczu VLC media player są zakłócenia i przerwy w dźwięku, w Windows Media Player w ogóle nie ma dźwięku a w Windows Movie Maker jest dźwięk ale bardzo spowolniony, na YouTube działa prawidłowo a w telewizorze podawany z pendriva jest dźwięk ale obraz przeskakuje.
Nie wiem co zrobić, film warzył i trwał tyle co pierwsza część, z pierwszą nie ma problemów drugiej nie idzie przerobić.
Próbowałem inne filmy i przerabiają się dobrze, tą część z którą jest problem obciąłem do 10 sekund i spróbowałem przerobić i też dźwięk jest skopany.
Przerabiałem na innym systemie i zainstalowałem od nowa kodeki, nic to nie dało.
Już nie wiem co zrobić. Pomóżcie

Użytkownik makensis edytował ten post 20 07 2012 - 10:24

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Windows Movie Maker



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych