Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem-Zawieszanie się systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zustol

zustol

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 06 08 2006 - 22:24

Witam Was bardzo serdecznie :P
Witam Państwa bardzo serdecznie kiedyś juz zadawałem pytanie na forum ale nie odpowiedziano mi w 100% na pytanie wiec zaczynam opisywać swój problem .
Moim problemem jest to ze podczas pracy systemu nie zawsze sie to zdaza ale pare razy w dniu pracuje sobie windowsie i np zawiesza sie program chce go wylaczyc alt-ctr-del i nie reaguje na te komende komputer i nagle np zawiesza sie przegladarka i potem zaiwesza sie caly system czyli po porstu widac cale tlo ale nie moge nic zrobic zawiesza sie system i musze zresetowac kompa prosze abyscie dali mi swoje sprawdzone jakies odpowiedzi co i jak bo po porstu nie wiem co zrobic zrobilem format systemu i wszystko jest czysciutkie pamiec operacyjna czysciutka skanowalem antywirusem i wszystko czyte programem na robaki takze wiec juz mi rece opadly Wysiadlem Dziekuje serdecznie za odpowiedz Chcialbym zaznaczyc jeszcze ze czyscilem radiator z kurzru przedmuchiwalem i czyscilem wentylatorek odkyurzaczem wyciagnalem ten brud no nie mam pojecia co jest powodem naprawde jeszcze raz zaznaczam ze nie zdaza sie to za kazdym razem tylko niekiedy ma takie odbicia komputer ale to uciazliwe jest sami wiecie Dziekuje jeszcze raz

  • 0

#2 Marcin33

Marcin33

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 08 08 2006 - 11:07

Proponuję użyć programu System Mechanic Pro 6. Możesz go pobrać z tego linku: www.download.net.pl/311/System-Mechanic-Pro
Powinien on rozwiązać twój kłopot.

  • 0

#3 Marcin33

Marcin33

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 08 08 2006 - 11:08

Sorry, z tego linku:
http://www.download.net.pl/311/System-Mechanic-Pro/

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych