Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Odtwarzanie filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 klaudia00

klaudia00

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 02 2008 - 23:57

no nie mam pojęcia gdzie bym to mogła napisać, a że pisze ogólny to pisze tu


problem polega na tym, że chce obejrzeć film wszystko ładnie pięknie a po jakiś paru minutach nagle się pauzuje i głos jest nadal a obraz się zacina. instalowałam kodeck packa bo niby to miało podziałać ale lipa dalej jest tak samo nie mam pojęcia co jest tego przyczyną :) :) :) dlatego proszę was o pomoc bo poprostu ja komputerami sie nie interesuję :ninja: ^_^

  • 0

#2 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 29 02 2008 - 23:59

Może pobierz inne kodeki.

  • 0

#3 klaudia00

klaudia00

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 03 2008 - 00:02

odpowiedź moja brzmi następująco

kurde jakbym się znała na kodekach i tych [beeep]relach myslisz że bym tu pisała jakoś bym sobie dała rade ale nie interesuje się tym i nie mam pojecia co zrobić wiec dlatego tu pisze

ja chce się dowiedzieć co może być ewentualna przyczyną i co moge zrobić żeby ten problem rozwiązać
  • 0

#4 Nadril

Nadril

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 01 03 2008 - 04:24

Czy problem wystepuje z jedym filmem czy z kadym ktory probujesz odtworzyc?
  • 0

#5 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 01 03 2008 - 09:14

albo masz konflikt sterowników ,albo jak przedmowca spróboj zmienic na inne , ja osobiscie uzywam FFDshow, a pozatym opisz tez napisz jakiego programu uzywasz do odtwarzania czy to na jednym filmie czy na wszystkich , czy z dysku czy CD , napisz dokładnie co uzywasz inaczej z samej informacji Twojej nic nie wynika .
  • 0

#6 klaudia00

klaudia00

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 03 2008 - 19:03

no wiec teraz mam zainstalowane ACE Mega CoDecS Pack 6.03 Professional Edition te sterowniki a filmy odtwarzam w media playerze i aresie i problem pojawia się przy każdym filmie i w każdym programie w którym próbuje film odtworzyć
  • 0

#7 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 03 2008 - 19:20

Panel sterowania -> Dodaj usuń programy - usuń wszystko, co ma "codecs" w nazwie (ffdshow, k-lite, cccp etc.), potem dopiero zainstaluj na nowo aktualne kodeki, przykładowo K-Lite.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych