Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Konta użytkowników Windows


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 werto

werto

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 04 2010 - 21:31

Witam , ostatnio spotkał mnie bardzo denerwujący problem , mianowicie wszystko zaczęło się gdy założyłem konto dla mojej siostry.
Uruchomiłem ponownie komputer i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem pulpit mojego profilu.
Szukałem na temat mojego problemu , niestety nie znalazłem działającego wyjść z tej sytuacji.
Próbowałem coś zmienić w ustawieniach rejestru oraz w "Konta Użytkowników" zaznaczając opcje "Aby używać tego komputera..."
Następną sprawą jest to ,że gdy wyloguje się z mojego pierwotnego konta , widać tylko konto mojej siostry.
Kolejnym problemem jest brak opcji stanu wstrzymania w oknie zamykania systemu.
Bardzo proszę o pomoc i dziękuje z góry.

Użytkownik Celdur edytował ten post 15 04 2010 - 21:43

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 16 04 2010 - 12:48

1. Nadałeś siostrze konto Administratora, więc skopiowało Twoje konto dla niej (pewnie sam używałeś konta admina i nawet o tym nie wiedziałeś, dosyć częsty problem na xp). Ale teraz Wasze konta są odrębne.

2. Twojego konta nie widać w ekranie logowania, dlatego, że masz konto administratora, wejdź w panel, ustawienia kont, i tam będzie coś takiego jak - zmień sposób logowania (wyłącz ekran powitalny). Ale po tej zmianie będziesz musiał wpisywać nazwę konta.

Najłatwiej będzie w Twoim przypadku zrobić jeszcze jedno konto dla Ciebie, a konto Administratora zostawić w spokoju. Ewentualnie jak chcesz się pobawić, to polecam:

>mój komputer>PPM>zarządzaj>użytkownicy i grupy

Ale to na własną odpowiedzialność

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych