Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Internet czasami w ogóle nie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dyni@

Dyni@

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 10 2008 - 12:08

Od pewnego czasu mam problem z netem, tzn. po włączeniu kompa i modemu muszę czekać 40 minut żeby móc korzystać z neta - przez jakieś 30 minut mruga lampka "Cable" a jak już się zaświeci to przez następne 10 net tak muli że nic nie mogę włączyć. Ostatnio problem nasilił się, bo internet muli praktycznie cały czas, nie tak bardzo jak przy włączaniu, ale mam problem z otwieraniem stron. Mam neta z Aster 768/coś tam i modem Terayon TJ 720. Wszedłem na stronę sprawdzania prędkości łącza i wynik to 760 down, 30 upload, ten drugi wynik zmartwił mnie, nie wiem czy to nie przyczyna moich problemów ? Oczywiście tylko mulenia, bo problem lampki domyślam się że jest problemem modemu. Zamierzam zadzwonić do biura obsłygi, ale chciałbym najpierw dowiedzieć się tutaj co może być przyczyną.

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 23 10 2008 - 12:56

Pewnie już rozwiązane, ale takie problemy zwykle wynikają ze złego funkcjonowania modemu. Najlepiej jest właśnie modem zresetować dla pewności, natomiast jeśli to nie pomoże, to wtedy należy zadzwonić do Biura Obsługi Klientów, i poprosić aby Ich serwisant przyjechał do domu..Może się to wiązać z wymianą modemu, co jest zwykle nieodpłatne.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych