Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem GeForce 8800 GT 512MB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sila

Sila

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 12 2008 - 05:16

Ostatnio zainwestowałem w nową kartę, GeForce 8800 GT 512 MB.
Zainstalowałem kartę i sterowniki i wszystko śmigało jak nigdy, ale szybko zaczęły się problemy.
Co jakiś czas monitor tracił sygnał z komputera i pomagał tylko restart, poza tym w grach znikały części tekstur, bądź były nakładane w złaje kolejności, jak by nie karta nie sprawdzała który obiekt zasłania który tylko pokazywane były w kolejności w jakiej się wczytały.

Mój zestaw to:
Pentium 4 2.66HGz
Asus P4GD1 Pro
GeForce 8800 GT 512 MB
1GB RAM

Próbowałem najróżniejszych sterowników oraz przeinstalowywania systemu. Zasilacz jest ok, 550W doradzali mi go w komputroniku gdy kupowałem kartę. Nic się nie przegrzewa, to też sprawdzałem. Tu kończy się moja wiedza. Przeglądając fora internetowe nie wpadłem na nic co by mi pomogło znaleźć przyczynę problemu.

  • 0

#2 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 24 01 2009 - 23:26

Próbowałeś sprawdzić ją u znajomego czy występuje identyczny problem? Temperatury podczas grania jakie masz?

  • 0

#3 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 24 01 2009 - 23:36

To moze jednak podaj jaki ten zasilacz dokladnie. Oni chca sprzedac, nie zawsze chca dobrze tylko dla klienta. Nie zaszkodzi sprawdzic.
I jak kolega wyzej, podaj temp podzespolow podczas gry, odczytaj programem Everest, ewentualnie po zwisie systemu czy restarcie w BIOSie.
Aha, sterowniki od starej karty jak usunales? Uzyj najpierw dodaj/usun z windowsa, potem driver cleanera na przyszlosc.
Jak juz wykluczymy przegrzewanie, slaby zasilacz, resztki po starych sterach, to mozna zrobic test ATIToolem na artefakty, 3dmarkiem06 tez.
Jak bedzie wtedy wywalac errory albo arty no to karta do reklamacji.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GeForce 8800



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych