Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Praca] Programista HTML/jQuery/AJAX - Warszawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Fun and Mobile

Fun and Mobile

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 05 01 2012 - 11:50

FUN and MOBILE – mobile software house specjalizujący się w najnowszych technologiach mobilnych i webowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych projektów w portfolio. Pracujemy dla największych zagranicznych klientów i agencji. W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych ciekawych projektów, poszukujemy programisty HTML/jQuery/AJAX, który dołączy do naszego zespołu.

Nazwa stanowiska: Programista HTML/jQuery/AJAX

Obowiązki:

- tworzenie aplikacji webowych w technologii HTML
- łączenie stron HTML z technologiami serwerowymi: JSON, XML, WPF, PHP, webservice
- prowadzenie wdrożeń aplikacji na systemy docelowe

Wymagania:

- znajomość JavaScript i AJAX
- znajomość jQuery, Smarty
- znajomość SQL i baz danych MySQL
- umiejętność kodowania stron zgodnie ze standardami W3C
- posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji

Mile widziane:
- bardzo dobra znajomość PHP
- bardzo dobra znajomość technologii .NET (MVC)
- umiejętność kierowania zespołem
- ukończone studia z zakresu: IT, matematyka lub inżynierskie

Potrzebne umiejętności miękkie:

umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu, umiejętność szybkiego uczenia się, komunikatywność, pasja nowych technologii, kreatywność i innowacyjność w zakresie oferowanych rozwiązań

Co oferujemy?:

- konkurencyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
- udział w międzynarodowych projektach, perspektywy rozwoju zawodowego w branży mobilnej

Forma zatrudnienia i kwestie formalne: Elastyczna forma zatrudnienia podlegająca negocjacjom

Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów (5 minut od stacji metra Natolin)

Prosimy o przesłanie CV na adres jobs@funandmobile.com z adnotacją dotyczącą nazwy stanowiska.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych".

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych