Skocz do zawartości


Zdjęcie

PowerPoint


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 blexon

blexon

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 05 12 2008 - 01:59

Mam mały problem, a właściwie zamienił się w duży otóż stworzyłem prezentację w power poincie z takim menu wyboru. I schemat wygląda tak, że na drugim slajdzie jest 4 okienkowe menu wyboru. Jeżeli wybierzemy cokolwiek z opcji to poleci dokładnie tak jak ma lecieć prezentacja. Jeżeli dany temat się skończy to pojawia się slajd coś w stylu "powrót do menu". Oczywiście zależało mi by w każdym z tych 5 slajdów kluczowych (to jest w menu wyboru w slajdzie drugim i 4 slajdach "powrotu do menu") ktoś przez pomyłkę nie kliknął np w tło i żeby prezentacja nie poleciała sobie swoim torem. Więc wydawało mi się to oczywiste, że w opcjach "przejścia slajdu" nie zaznaczać ani "po kliknięciu myszą", ani "automatycznie". Rzeczywiście zaowocowało to tym, że w tych kluczowych slajdach nie da się przerzucić slajdu dalej. Trzeba coś wybrać co jest do wyboru myszką i wtedy poleciała dalej. Jednak koleżanka w pracy mnie zakasowała. Ogląda prezentację, ładuje się menu a ta wciska spację i prezentacja przeskakuje dalej O_o trochę mnie to rozsypało bo mimo tej blokady "na myszkę" zarówno spacją i strzałkami prawo/lewo można przesuwać dowolnie prezentację. Oczywiście jak można się domyśleć zależy mi na takim skonfigurowaniu odtwarzania prezentacji by można było klikać tylko myszą. By kliknięcie spacji nic nie dawało, a tym samym nie rozsypywało mi pokazu. Z góry dziękuje za pomoc.

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 10 12 2008 - 18:31

Prawdopodobnie plik był otwarty na innej wersji office'a.
Dla przykładu, kiedyś ludzie wstawiali na swoje strony skrypty, które nie pozwalały na ściąganie zdjęć, wyświetlając komunikat. Na IE to działało, na Netscape można było swobodnie pobierać.

  • 0

#3 blexon

blexon

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 12 2008 - 20:24

zrobie prezentacje przenośną odpalana z dysku przenośnegoi i zobaczymy czy cis się zmieni.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych