Skocz do zawartości


Zdjęcie

Power point pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fubu111

Fubu111

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 05 10 2006 - 14:45

Mam problem z programem power point gdy wybieram "wstaw" potem "film lub dźwęk" wybieram "nagraj dźwięk" nagrywam wstawiam robie pokaz slajdów i on nie ottwarza sie sam musze klikanąc na jego ikonę mam offica 2003 :D

  • 0

#2 lukid7

lukid7

    Początkujący

  • 134 postów

Napisano 11 10 2006 - 13:34

Dawno sie nie bawiłem w Power Pointa :(, ale wiem że co do dźwięku przy opcjach była możliwość wyboru czy program ma odtwarzać muzyke po kliknięciu czy po jakimś czasie np. po 5 sekundach...popatrz dobrze :)

  • 0

#3 pieguska

pieguska

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 08 2007 - 16:36

Dzień dobry.
Mój problem z PP jest nieco inny niż Kolegi, ale nie widziałam sensu zakładać nowego tematu.

Otóż.
Pomocy!! :rolleyes:

Mam pps, mam do niego ścieżkę dźwiękową, przekonwertowałam plik do formatu wav (chociaż wielkość tego pliku jest teraz kosmiczna), ale nie mogę za nic ustawić dźwięku na stałe.
Chodzi o to, że gdy przesyłam mejlowo, u odbiorcy nie ma ścieżki dźwiękowej co jest prawdziwą katastrofą :banana:
Czy ktoś wie, jak mi pomóc?
  • 0

#4 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 25 08 2007 - 11:40

Mam pps, mam do niego ścieżkę dźwiękową, przekonwertowałam plik do formatu wav (chociaż wielkość tego pliku jest teraz kosmiczna), ale nie mogę za nic ustawić dźwięku na stałe.
Chodzi o to, że gdy przesyłam mejlowo, u odbiorcy nie ma ścieżki dźwiękowej co jest prawdziwą katastrofą :rolleyes:


PP nie można zintegrować pokazu slajdów razem z plikiem dźwiękowym. PowerPoint odwołuje sie do dźwięku na podstawie ścieżki, czyli położenia na dysku.

Więc jeżeli chcesz aby odbiorca miał także dźwięk to plik z muzyką też musisz mu przesłać mailem.
  • 0

#5 pieguska

pieguska

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 08 2007 - 14:36

PP nie można zintegrować pokazu slajdów razem z plikiem dźwiękowym. PowerPoint odwołuje sie do dźwięku na podstawie ścieżki, czyli położenia na dysku.

Więc jeżeli chcesz aby odbiorca miał także dźwięk to plik z muzyką też musisz mu przesłać mailem.


Aman, dzięuję za odpowiedź. Faktycznie plik mp3 nie może być integralną częścią pp.

Ale wykombinowałam inaczej.
Dla tych, którzy będą mieć podobny problem:
można przekonwertować plik mp3 do formatu *.wav (winamp -> ctrl+P -> OutPut -> z waveout zminić na nullsoft disk -> play. I mamy plik wav. Trzeba jednak pamiętać o powrocie w ustawieniach w celu normalnego odtwarzania).
Taki plik można już umieścić w pp, jednak trzeba jeszcze zmienić w opcji połączenia plików: Narzędzia -> Opcje -> 'Połacz pliki dżwiękowe większe niż', na więcej kb.

Pozdrawiam :(

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych