Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poważny problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bLn

bLn

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 03 2008 - 20:22

Witam! Piszę do Was z następującym problemem. Mianowicie komputer restartuje mi się sam z niewiadomych przyczyn, co jakiś, nieregularny czas. Wszystko zaczęło się od wyjęcia baterii z płyty głównej. Pojawiał się komunikat na niebieskim tle, komputera nie dało się sformatować. Dopiero format i instalacja na innym komputerze dała jakieś skutki. Wszystko było ok do czasu instalacji programów takich jak winamp, gg, firefox. Komputer po prostu się restartuje podczas jego użytkowania. Nie wiem może się grzeje? Nie mam zielonego pojęcia dlatego o pomoc zwracam się do Was. Zadawajcie pytania, które pomogą Wam w rozwikłaniu tego problemu. Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 03 2008 - 20:54

Panie kolego, to ja usunąłem ten temat. Poza tym że powinieneś dostać teraz warna za pisanie wersalami, to napracowałem się sporo nad przyklejonym tematem o zawieszeniach i restartach, który powstał w związku z nawałem takich tematów, które wcześniej powinieneś sobie przejrzeć. I nie jest ważne, że zawiesza się przy grach czy innym obciążeniu, wynika to z problemów ze sprzętem tudzież oprogramowaniem, które możesz sobie sprawdzić przy pomocy tegoż tematu.

Tak poza tym to jestem miły.

  • 0

#3 bLn

bLn

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 03 2008 - 22:06

Sprawdziłem RAM programem MemTest, wykazało jakieś błędy czyli może to być wina RAMU? Chcę wiedzieć na 100 % żeby nie wywalić kasy w błoto, a potem okaże się że znowu nie działa...
  • 0

#4 Daniel W.

Daniel W.

    Stały użytkownik

  • 259 postów

Napisano 28 03 2008 - 07:48

Widzisz,sam znalazłes odpowiedz na zadane pytnie,to mi się własnie tutaj najbardziej podoba:).Piszcie,ale tez sami starajcie sie rozwiązac problem,nauczyć sie czegos:).Zadna nauka nie pojdzie w błoto..
Przynies RAM od kolegi i przetestuj,moim zdaniem to 100% wina ramu ;)

pozdrawiam
  • 0

#5 Szymi3

Szymi3

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 28 03 2008 - 12:53

bLn....jak juz zrobisz to co mowił Daniel napisz co z tymi ramami po przetestowaniu.Bo mam jeszcze pare innych pomysłow zwłaszcza ze piszesz ze komp sie resetuje co jakis nieregularny czas....masz moze podpiety modem albo inne glupie [beeep]y dio kompa ?bo moze to byc wina slabego zasilacza...tylko tak spekuluje bo wiesz trzeba rozwazyc rózne opcje,jesli nie beda to ramy,zasilanie czy chocby głupi wirus(bo ufam ze nie nabiles tego posta bez wczesniejszego przeskanowania)) to podejżewam ze moze to miec wieksze dno choc nie koniecznie droższe...byc moze to rezystorki (1,5 zł sztuka) wysiadły,u mnie juz byla taka historia,po wymianie rezystorkow smiga az miło.Napisz jak juz zrobisz to o co cie proszono ;)
  • 0

#6 bLn

bLn

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 28 03 2008 - 18:38

Przyniosłem RAM od kolegi. Niby działa wszystko ok. Najdziwniejsze jest to że mój RAM u Niego działa bez zarzutu :| Nie wiem może za krótko na nim siedział, sprawdzę to jeszcze. Ściągnąłem taki program który pokazuje użycie RAMU. No i gdy włączam komputer to jest napisane, że ponad 300 wolnego RAMU, z biegiem czasu ilość ta się zmniejsza i trach restart. Tak jakby się zapychał RAM możliwe to jest?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych