Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję kamerę internetową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniellllo

daniellllo

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 12 2007 - 15:26

Witam własnie kupiłem kamere internetową EMTEC 100...i niestety nie zauwazyłem przy kupnie ale...nie było płytki ze sterownikami a moja kochana zona nie zabrała paragonu i przy wymianie niestety nie dało rady bo nie było paragonu ...próbowałem sciągnąc sterownik ze stroy producenta...ale tez nie dąło rady...bo nawet nie mozna zobaczyć w jakim folderze on ten sterownik rozładowuje i czy wogóle go instaluje...mam windowsa Xp...wiec powinien sam wykryć...kamerke i znależc oprgramowanie...:/ Bardzo was prosze...jesli ktoś by znalazł taki sterownik albo wiedział co tu zrobić by akmerka zadziałała to normalnie e stawiam krate piwa!

pozdrówa

  • 0

#2 bay

bay

    Początkujący

  • 71 postów

Napisano 31 12 2007 - 09:58

Nie stawiaj piwa bo nie mam jeszcze osiemnastu lat :D Sorki ale dobrze by było gdybyś podał pełną nazwę urządzenia bo nie mogę się w googole nic o nim dowiedzieć.A próbowałeś kompa zrestartować z podpiętą kamerą lub podpiąć w czasie gdy system jest włączony.Gdy to nie zadziało Możesz też poprobować w panelu sterowania później kikasz na dodaj nowy sprzęt.Klikniesz na dalej i zacznie system wykrywać nowy sprzęt. Jeżeli to co powiedziałem nie zadziała to podaj pełna nazwę sprzętu.

  • 0

#3 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 01 01 2008 - 00:26

Najłatwiej zgonić wszystko na żonę :P

Sterowniki pod Viste
Sterowniki pod XP
  • 0

#4 daniellllo

daniellllo

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 01 2008 - 13:30

Najłatwiej zgonić wszystko na żonę :P

Sterowniki pod Viste
Sterowniki pod XP



no własnie pod tymi sterownikami mi ta kamerka nie działa...juz probowałem....wczoesniej mam Xp ale wogóle jak klikam na tyn plik setpu.exe...to nawet nie pokazuje mi gdzie on go instaluje czy wyładowąłuje...HmMm macie jakieś opcje...bo własnie juz sciągałem ze stronki prducenta...ale nadal nie chce działać:P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych