Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc przy optymalizacji strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tyd

Tyd

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 03 2015 - 01:19

Witam. Ostatnio trochę poczytałem o optymalizacji strony, a ze niedawno skończyłem projekt nowoczesneszablonyallegro.pl, to zacząłem wprowadzać pozyskaną widzę o optymalizacji w tą stronę. Może mógł by ktoś kto się na Tym znam spojrzeć czy prawidłowo wszystko wykonałem ?



  • 0

#2 sebastianbal

sebastianbal

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 22 04 2015 - 16:05

wpisz na początku w google

optymalizacja online :) narzędzia wskażą Ci drogę co i jak



  • 0

#3 Eizzy

Eizzy

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 28 05 2015 - 13:33

Proponuję skorzystać z profesjonalnej firmy. Samemu to ciężko i dużo roboty. Można na przykład zainteresować się czym jest pozycjonowanie szerokie. Tu można trochę poczytać o tym http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/pozycjonowanie/pozycjonowanie-szerokie/ . Takiego pozycjonowania można by pewnie i samemu spróbować ale czy efekty będą podobne? Trochę to czasochłonna praca.


  • 0

#4 litespeed

litespeed

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 29 05 2015 - 13:54

Kolega Tyd prosi o pomoc w optymalizacji strony, a nie jej pozycjonowaniu. "Profesjonalna" firma nie rozróżnia tych pojęć? :D


  • 0

#5 berindo

berindo

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 30 05 2015 - 12:02

Jeżeli chodzi o optymalizację możesz jeszcze poprawić stronę wg narzędzia Page Speed Insights(zoptymalizować podane tam rzeczy), dodać jakieś social media na stronę, dodać mapę strony, możesz także wykupić protokół SLL - od niedawna także wpływa na pozycje strony. 


  • 0

#6 seozgred

seozgred

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 06 2015 - 17:27

Strasznie dużo tej szeptanki ... jak chcecie audyt SEO to sobie go zamówcie na wzór. Wydacie raz kasę a dostaniecie pełen przegląd -- http://audytseo.zgred.pl/ :)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych