Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pomoc] Problem z kartą graficzną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 max22

max22

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 08 2010 - 12:20

cześć.Już wiele forum odwiedziłem to albo nie dokończyli swoich odpowiedzi albo wogole nie odpisali...Wiec zakładam tutaj temat.Może ktoś wkońcu wyjasni,pomoże.
otóż: mam Geforce 9500 gt 1gb ddr2 GAINWARD.
1.Karta mi się przegrzewa,chyba bo czasem na jednej grze wyskakiwał bład : nv4_disp przestał normalnie pracować,zapisz prace i dokonaj ponownego rozruchu stystemu aby przywrocic wszystkie funkcje ekranu itd itp.
2.Mam chłodzenie pasywne?to znaczy korzysta z radiatora?nie z wentylatora?(nie znam się)
3.używałem riva tuner.Teraz tak:z sterownikami do karty dostałem program exertool.Wyjasnie,pokazuje temp gpu-z i predkosc czego?no wlasnie,mysle ze chlodzenia.Mam 39% przestawiam na riva tuner na 70% po chwili pokazuje mi na expertool ze jest te 70% włacze i wyłącze kompa nadal 39% wraca do domyslnych.
4.jaki jest sposob by temu zaradzic?wiem do [beeep] karta.Co mam zrobic by ulepszyc chlodzenie?dalem troche za tego kompa.Nie bede kupywal karty,jakis wentylator możę?
5.proszę o konkretne odpowiedzi.Wierzę że ktoś się znajdzie by mi pomóc.
6.Odinstalowałem stery,zainstalowalem na nowo.Karta szybko osiaga z 54 C(spoczynek) do 75 C.Tylko na jednej grze mi sie tak dzieje.Nie rozumiem.w Gta IV tak się nie działo nawet.
7.Czekam cały czas z otwartą strona,odpisuje odrazu.

Użytkownik Celdur edytował ten post 24 08 2010 - 14:50

  • 0

#2 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 24 08 2010 - 14:25

Musisz dać wentylator na kartę bo Ci się przegrzewa. Nie ruszaj nic w riva tunerze bo nic Ci to nei pomoże. Nie masz wentylatora na karcie więc nic nie zmienisz przełączając 39% na 75%. Ewentualnie podaj resztę sprzętu, marke i model zasilacza.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych