Jaki wynik obstawiacie na dzisiejszy mecz reprezentacji Polski?
Jezeli przegramy bedzie to koniec naszej gry na Euro 2008.
Moim zdaniem Polacy powinni wygrac, obstawiam 2 : 1 lub 2 : 0.

Killaz

Profesjonalista

• 2 300 postów

Napisano 12 06 2008 - 16:29

Mam nadzieję, że wygramy. Ciekawe, jak z psychiką piłkarzy po meczu z Niemcami. Bądźmy dobrej myśli. :confused:

[+]
Acha, wynik. Strzelam, skromne 1:0 dla Naszych.

Napisano 12 06 2008 - 17:05

mam takie same zdanie a jeżeli polska przegra ten mecz to jesteśmy słabsi niż Madagaskar
  • 0

#5 Bardock

Bardock

Ocean of Apathy

• 985 postów

Będzie remis w porywach do jednobramkowej przewagi dla naszych - to więcej jak pewne :confused:

Mam nadzieję, że wygramy.

Ja po meczu Polski z Niemcami już ją straciłem. Przegramy 0:2 >_>.
  • 0

#7 Killaz

Killaz

Napisano 12 06 2008 - 17:14

Dziwne podejście. Wszyscy myślą, że Polska jest tak silna i pokona Niemców. Może jeszcze powieziemy Anglików, Francuzów, Brazylijczyków, itd.?

Trzeba myśleć logicznie. Nasza reprezentacja do silnych nie należy i nie powinniśmy wymagać od nich Bóg wie czego. :confused:

Takie moje zdanie.

Teraz trafia nam się teoretycznie słabszy rywal i trzeba to wykorzystać, bo jeśli przegrają, to rzeczywiście będzie źle.

Ogólnie widać, że teraz coraz więcej drużyn gra ze sobą, jak równy z równym. Poziom piłki na całym świecie jakby się wyrównuje. Powoli, ale jednak. :banana:
  • 0

#8 Gawron

Gawron

Napisano 12 06 2008 - 17:27

Nigdy nie oczekiwałem po Polsce zbyt wiele, ale prognozy na mecz z Niemcami były inne :confused:. Jak widać "pogoda" nie dopisała... Teraz już nawet nie chce mi się żadnego meczu oglądać ;/.
  • 0

#9 Killaz

Killaz

Napisano 12 06 2008 - 17:31

Mnie w sumie też. Oglądam tylko naszą grupę i patrzę na wyniki grupy A, bo jeśli wyjdziemy z grupy (daj Boże), to spotkamy się z kimś z właśnie grupy A.

Mecz z Niemcami najbardziej nagłośniły media. Sprawiły, że można było się spodziewać czegoś super po Naszych. Jak widać rzeczywistość jest inna. :confused:

Napisano 12 06 2008 - 21:38

Na razie 1:0 po pierwszej połowie, czyli wynik, jaki obstawiałem. Dlatego teraz chcę co najmniej 2:0. :confused:

• 0

#12 Bardock

Bardock

Napisano 12 06 2008 - 21:41

Mi wystarczy, aby nie stracili bramki (Polacy) :confused: Jest good!

• 0

#13 oskar93

oskar93

Banned

Napisano 12 06 2008 - 22:44

Ale zenada!Dołączona grafika :confused:
W doliczonym czasie gry - ostatniej minucie meczu Lewandowski lekko przytrzymal za koszulke napastnika Austrii a ten zauwazywszy moment do wymuszenia karnego, wywrocil sie. Sedzia gral dla Austrii wiec podyktowal nieslusznie rzut karny.
Stalo sie - Polska zremisowala z Austria 1 : 1.
  • 0

#14 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Cholera, za co ten sędzia dał Bąkowi żółtą kartę? Nic takiego nie było.
  • 0

#15 konrad18

konrad18

[beeep]a*** sedzia h*** nie było tam karnego :confused: :banana: ;) jeszcze pewnie Austria wyjdzie i będzie LOL
  • 0

#16 Weksel

Weksel

Intel inside

• 646 postów

Napisano 12 06 2008 - 22:46

Szkoda... Tylko tyle powiem... Ładnie graliśmy, należała Nam się wygrana...
  • 0

#17 Killaz

Killaz

Napisano 12 06 2008 - 22:49

To jest popaprane. Przez takiego sprzedawczyka nie wyjdziemy z grupy. Sportowo zagraliśmy dobrze, najlepiej w II połowie. Co z tego, skoro sędzia ustawił nam mecz i przez to nie wyjdziemy z grupy. Co za niesprawiedliwość.
  • 0

#18 Gawron

Gawron

Napisano 12 06 2008 - 22:54

To była normalna sytuacja podbramkowa jakich jest wiele w każdym meczu, sędzia niesłusznie podyktował rzut karny. Widać, że był za gospodarzami, tylko czekał na "dowalenie" Nam karnego. ;) ;) Dzięki temu Nasze szanse na awans zmalały jeszcze bardziej. Bohaterami bez wątpienia są Boruc (piękne rzuty, odbica i przechwycenia) i Guerreiro (popisał się trickami, dokładnymi podaniami i przechwyceniami). Gdyby Polacy nie spali w pierwszej połowie byłoby min. 2:1. Ten mecz trochę odbudował moją nadzieję ;) POLSKA GÓRĄĄ Dołączona grafika
  • 0

#19 czesterssj4

czesterssj4

Obserwator

• 8 postów

Napisano 12 06 2008 - 23:08

Na sędziego szkoda słów Dołączona grafika! No co za palant Dołączona grafika! Bardzo sie staraliśmy a wyszło jak zawsze ;) Ale nasi w drugiej połowie grali cudnie Dołączona grafika! NASI GÓRĄ i BRAWA DLA BORUCA Dołączona grafika!