Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podłączenie karty graficznej do Laptopa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Overclocker24

Overclocker24

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 23 05 2012 - 18:25

Witam posidama Laptopa FS Amilo M1450G. Posiadam bardzo słabą karte graficzną zintegrowaną z płytą główną. Na internecie czytałem że teoretycznie jest możliwe podłączenie karty graficznej tylko trzeba mieć złącze PCI-Express. I zobaczyłem pewne ciekawe zdjęcie :

Dołączona grafika

Wydaje mi się że posiadam takie złącze tylko nie jestem pewien czy to na pewno PCI-E to które ja posiadam ma 5,5cm (rozmiar wejścia w obudowie, może we wnątrz się zweża) wydaje mi się chyba że jest ono do kart sieciowych ponieważ mój brat cioteczny ma podłączone pod takie modem z plusa.
Czy jest możliwe zrobienie u mnie takiego czegoś jak na zdjęciu. Oczywiście zostawiając starą karte w spokoju. I jak ktoś mógł by mi wytłumaczyć czego dokładnie autor zdjęcia użył do podłączenia tej karty chodzi mi o przejściówki.

Użytkownik Overclocker24 edytował ten post 23 05 2012 - 18:26

  • 0

#2 Aleksander89

Aleksander89

    Początkujący

  • 127 postów

Napisano 23 05 2012 - 21:12

przy laptopie jest złącze PCMCIA, dalej jakas przejściowka do płytki na której jest PCI-E pierwszy raz widzę takie rozwiązanie, jak widać na zdjęciu - trochę ktoś sobie komplikuje życie :E lepiej kupić PC :)

  • 1

#3 EmCe Jay

EmCe Jay

    Old school

  • 363 postów

Napisano 24 05 2012 - 11:17

Urządzenie przedstawione na zdjęciu to ViDock w polsce kosztuje około 800zł i jest ciężko dostępne, powiedz nam co masz za laptopa (podzespoły) może uda się nam jakoś poprawić jego wydajność

Użytkownik EmCe Jay edytował ten post 24 05 2012 - 11:18

  • 1

#4 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 24 05 2012 - 13:42

Jak by nie było dostepne jaki jest sens kupowania ViDock'a ? Jaki za taka kase to kupisz dobrego lapka sprzedając swojego.... BEZSENS, a sam sobie nie zrobisz takiej przelotki bo nie jestes chyba geniuszem - lutownikiem :E

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych