Skocz do zawartości


Po3gan

Rejestracja: 07 mar 2010
OFFLINE Ostatnio: 21 07 2010 10:04
-----

Moje tematy

Komputer za grubo 6000zł

28 06 2010 - 13:11

Witam ponownie. :P Odzywałem się tutaj na forum jakoś w marcu bodajże za sprawą zakupu PC-ta. Jak data przystaje zbliża się lipiec i teoretycznie ceny części powinny spaść.

Odnośnie może cen:
Obserwowałem ceny z komputronika (bo tam zamierzam złożyć komputer) i po moich spostrzeżeniach pod koniec lutego/początek marca cena procesora który mnie interesował i interesuje nadal a mowa tu o Intel i7 960 3,20 GHz BOX bagatelizowała w granicach 2.189zł Wtedy myśłałem że cena jest dość wysoka a tym bardziej że popatrzyłem na innych zgromadzeniach społecznościowych (forach) że w okresie wakacyjnym ceny spadają i to nieraz dość sporo. A tu co? Na chwilę obecną ten sam procek KOSZTUJE 2.539zł!! No i w tym momencie już zgłupiałem. Podobnie było jak obserwowałem GeForce'a GTX-a 480 Asusa (ale tą kartą nie jestem w 100% zainteresowany - głównie skupiam się na Radeonie 5970) który tuż po premierze kosztował równiutkie 1.999zł a teraz cena wzrosła do 2.249zł .
Czy będzie jeszcze szansa na to że te ceny spadną?

A co do komputera to tak jak w temacie. To ma być kombajn do gier za ponad 6000 z poślizgiem do nawet 7500zł z podzespołami:

Procek: Intela i7 takiego jak wyżej
A grafika: Radeona 5970 lub jego podkręconą wersję SAPPHIRE HD 5970 TOXIC 4GB ale to pewnie pozostanie marzeniem :P

Reszta już może być dowolna i prosiłbym was o w miarę przyzwoitą konfigurację. :P

Mam też szansę w Komputroniku na zniżkę 10% więc aż tak źle w koszty pójść nie powinno :) :)

Liczę na waszą pomoc :)

Pozdrawiam :)