Skocz do zawartości


Pleplep

Rejestracja: 13 cze 2013
OFFLINE Ostatnio: 13 02 2015 21:44
-----

Moje posty

W temacie: Gigabyte czy msi + kompabilytność

12 02 2015 - 16:42

Sieciówkę oczywiście wezmę, bo, jak napisałeś, lepiej niż nie brać i płacić za dowóz. Chciałem się tylko dopytać o porównanie.

Cieszę się, że mój xfx zasili zestaw.

Zastanowię się nad tymi crucialami.

Dzięki za pomoc :D


W temacie: Czy ta plyta glowna obsluguje ta karte graficzna?

12 02 2015 - 16:39

Nie potrzebujesz pci-e 3.0, nawet na zwyklym pci-e podepniesz. Jeśli masz pci-e to podepniesz.


W temacie: Gigabyte czy msi + kompabilytność

12 02 2015 - 16:25

Widziałem te cruciale, ale patrzyłem na napięcie. Jest jakaś odczuwalna różnica tego 1 CL? Albo na odwrót, odczuję jakąś różnicę w rachunkach dzięki tym 0,15 V? (nie zamierzam kręcić).
 

Szczerze mówiąc, łaał, myślałem 450W że za cholerę nie uciągnie  :D. A jak dorzucę do tego jakiś cooler, to nie wybuchnie?

 

Co do sieciówki, podarowałbym ją mojemu ojcu, z tym, że on ma wewnętrzną tp-link (TL-WN51ND albo TL-TNW51N). Ta będzie lepsza?


W temacie: Gigabyte czy msi + kompabilytność

12 02 2015 - 15:35

Szczerze mówiąc od tamtego czasu moje ambicje się zmieniły:

http://www.morele.net/inventory/info/QwYy7t/
 

Jako ssd kupiłem już kingstona hyperx fury 240. Wiem, że jest darmowa usługa montażu (widziałem na innym forum), ale wolę sam złożyć komputer i poorganizować kable. Jeszcze jedno pytanie: czy podany wyżej zestaw zasili xfx core 450W?


W temacie: Gigabyte czy msi + kompabilytność

06 02 2015 - 16:09

Jeszcze jedno pytanie: w zalmanie z3 plus są 4 wiatraki. Trzeba je podpinać do płyty głównej? Bo jeśli tak to nie mogę znaleźć żadnej z 4 wtykami na wentylatory :/.