Skocz do zawartości


Zdjęcie

Planowana przesiadka na MS Windows Vista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 freeagent

freeagent

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 11 2007 - 23:07

Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum, wiec kłaniam sie wszystkim forumowiczom bardzo nisko.
Mam pytanie do wszystkich użytkowników systemu Windows Vista.
W najbliższym czasie planuje zakup i instalacje tego systemu, posiadam nowy komputer i chciałbym wykorzystać cały potencjał mocy.
Moja konfiguracja- Gigabyte P35-DS3R, Intel Core Duo E6550 2,33 Ghz, DDR2 2GB, GF 8600 GTS
Plnuje instalacje Windows Vista Home Premium. Pytanie moje. Jaką wybrać wersje 32bit, czy 64bit?
Która wersja będzie lepiej pracować na mojej konfiguracji, która nada się lepiej do użytku domowego?
Za wszelkie porady z góry wam dziękuje.
Pozdrawiam serdecznie

  • 0

#2 patrykga

patrykga

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 15 11 2007 - 11:52

Ja polecam Ci bardziej wersje 32bit. Wersja 64bit praktycznie nic Ci nie da oprócz problemów z aplikacjami i sterownikami. Ja sam korzystam z Visty na laptopie, system całkiem fajny (pomimo tego że wielu na niego narzeka i psioczy). Ale tak prawde mówiąc nie wiem za bardzo p co teraz sam chcesz się na Viste przesiąść, ja na Twoim miejscu poczekałbym do wydanie SP1. Ja nie miałem wyboru, Vista była w laptopie.
Pozdrawiam

  • 0

#3 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 15 11 2007 - 13:55

komp potzrebny ci do domu i do gier oraz neta....nie instaluj visty....bezdziesz mial problem z progaramami..aplikacjami....grami........zostan przy XP i poczekaj az na viste wyjdzie SP1
  • 0

#4 freeagent

freeagent

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 11 2007 - 10:52

Przesiadka oczywiście w dużym cudysłowiu. Bo naszego ukochanego i stabilnego XPka na pewno nie wyinstaluje. Chciałbym pozostać przy 2 systemach na 2 partycjach, XP i Vista. Viste chciałbym mieć na razie tylko eksperymentalnie, co by poznać system i w przyszłości przesiąść się bez większych problemów.
Ale dziękuje bardzo za rady.
Pozdrawiam serdecznie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych