Skocz do zawartości


Planetarium Manager


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napisano 19 01 2006 - 13:24

Nic dodać nic ująć, jak w mordę strzelił jest to manager piłkarski.
Nie ma co się rozpisywa za bardzo bo każdy wie co to manager dlatego od razu przejdę do rzeczy i w skrócie wypunktuje mozliwości tego managera.

- polską wersję językową i około 20 innych wersji językowych,
- możliwość gry w lidze i w pucharach oraz meczy sparingowych (nie tylko z zespołami z polski),
- mamy pierwszą drużynę i druzynę rezerw, którą trenujemy osobno,
- możliwość ustawienia treningu dla każdego gracza z osobna,
- mamy określoną pozycję na której gra dany zawodnik np. MC - środkowy pomocnik, nie musimy określa tego sami tylko po wskażnikach gracza,
- duża ilość statystyk dla poszczegółnego gracza jak i też całego klubu,
- możemy zatrudnić asystenta jak i scauta, którzy pomogą nam w prowadzeniu drużyny np. wybadają przeciwnika i zdadzą raport,
- mamy stadion, który możemy rozbudować, a dokładnie możemy dołoży miejsca na stadionie,
- mamy szkółkę juniorów, którą możemy rozbudować i z której możemy promowa juniorów,
- możemy ingerować w przebieg meczu, pośrednio, lae jednak możemy - robimy to poprzez ustawienie zdarzeń i tak możemy np. ustawi, że przy wyniku 2:0 dla przeciwnika wchodzi jakiś zawodnik lub zmieniamy taktykę - zdarzeń tych możemy ustawi bardzo dużo co daje nam duże możliwości taktyczne,
- dodatkowym elementem są wykłady jakie możemy robi naszym zawodnikom co wpływa na ich morale i grę
- oczywiście są jeszcze transfery, możliwość przedłużania kontraktów z zawodnikami, - ha i tu trzeba uważa gdyż w grze wprowadzono prawo Bosmana tak więc zawodnicy mogą nam odejś za darmo,
To pokrótce najważniejsze rzeczy, ale nie wszystkie.

zagrac mozna tuuuuu

  • 0

#2 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2006 - 13:38

jest to darmowe ze sie zapytam czy za rejestracje sie placi , no i pytanie 'techniczne" jest to jakies skomplikowane czy idzie sie polapac

  • 0

#3

Napisano 19 01 2006 - 13:41

z tego co wiem jest darmowe" Planetarium Manager jest darmowym sieciowym symulatorem piłkarskim,...."

a grac jeszcze nie zdazylem wstawilem z mysla ze moze ktos juz prubowal i cos powie o tym wiecej
  • 0

#4 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 01 2006 - 17:29

wydaje mi sie ze kiedys mialem tam konto albo na podbvnej stronie a tamto chyba byl hochey manager ale online na stronie granie w managery totalna porazka jak dla mnie ;/
  • 0

#5

Napisano 19 01 2006 - 17:42

hokej tez znalazlem tylko ze po miesiacu trzeba za kato 10zyla placic to nie dawalem
  • 0

#6 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 19 01 2006 - 23:05

niewciagnelo mnie

Polecam takze www.sokker.org
Gram tam od prawie 2 lat i mimo malo sukcesow, idzie mi coraz lepiej.
POLECAM.

Mozna tam grac za free, a jak sie chce wiecej do zajzyjcie do dzialu Plus.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych