Skocz do zawartości


Piotrek20

Rejestracja: 26 lip 2008
OFFLINE Ostatnio: 13 01 2012 20:05
****-

Moje posty

W temacie: Pomoc w zakupie nowego monitora

24 05 2010 - 19:44

osobiście posiadam TAKI i jestem z niego bardzo zadowolony. Wprawdzie 24 cale ale działa bez zastrzeżeń i prezentuje się znakomicie. Jak poszperasz w internecie znajdziesz go nawet za 800zł.

W temacie: Najlepszy piłkarz świata, to...

24 05 2010 - 19:36

Messi w tym sezonie zdecydowanie w szczycie formy. Zdobywał ważne , decydujące bramki, zaprezentował się świetnie technicznie i ten sezon należy do niego. Warty uwagi jest również David Villa, który właśnie przeszedł do Barcelony. Cristiano Ronaldo i Higuain z Realu Madryt to piłkarze , którzy mają ogromny potencjał i stać ich na wiele a zwłaszcza Portugalczyka. Myślę, że MŚ 2010 w RPA będą znakomita okazją to zaprezentowania swojej formy i udowodnienia kibicom ,trenerom i wszystkim , że piękna technicznie piłka jeszcze nie umarła.

W temacie: Zakłady Bukmacherskie

24 05 2010 - 19:28

Odświeżam temat z racji tego , że nie ma sensu zakładać nowego.

Osobiście polecam bardzo takiego bukmachera jak Bet365. Zdecydowanie kompetentni ludzie tam pracują. Przyjazny support, livechat, a przede wszystkim bardzo szeroka oferta. Od ponad dwóch lat można tam stawiać, kto odpadnie np. z tańca z gwiazdami lub zakłady długoterminowe kto wygra cały program. Mamy tam wsyzstko. Od piłki nożne, przez tenis, hokej, koszykówkę, po wyścigi koni, psów czy też krykiet lub curling i szachy. Są też zakłady popularne w europie i na świecie typu "kto wygra wybory" w danym kraju czy też która partia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie sprawiają najmniejszych problemów z wypłacaniem pieniędzy tak jak na co poniektórych portalach bukmacherskich.

W temacie: Twój Ulubiony Klub

24 05 2010 - 19:23

Arsenal Londyn. Niesamowity klub :lol:

W temacie: Astrofotografia

24 05 2010 - 16:59

te zdjęcia to akurat nie były z hubblesite :D

tu jeszcze takie mam :lol:

Dołączona grafika


Dołączona grafika