Skocz do zawartości


Piksel

Rejestracja: 09 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 17 09 2008 09:45
****-

Moje posty

W temacie: [flash][program] Jaki program do licznika we flashu?

05 05 2008 - 20:29

Nie, tylko, żeby to mi dobrze działało. Znalazłem jeden kiedyś w JS ale coś tam jeździło w okienku i nie mogłem usunąć. A mi chodzi o prostą czcionkę... W PHP nic n9ie mogę znaleźć, a raczej źle szukam :|

W temacie: [flash][program] Jaki program do licznika we flashu?

03 05 2008 - 16:02

Chodzi mi o odliczanie czasu DO JAKIEGOŚ WYDARZENIA.
Np: Do następnego zebrania: X dni X godz X min X sek

W temacie: [flash][program] Jaki program do licznika we flashu?

02 05 2008 - 20:10

Dzięki wielkie...

Ale to i tak na mój stary mózg już nie działa... Wystarczy że zmienili parę rzeczy i już mi sie nie zgadza :/

W temacie: Komputer się nie uruchamia/zawiesza

01 05 2008 - 13:00

Myślałem nad kartą, ale przecież prędzej chodziło dobrze... Mówiono mi, że to może być jakiś problem ze sterownikami, spróbuję je zainstalować ponownie....

W temacie: Komputer się nie uruchamia/zawiesza

01 05 2008 - 11:40

Witam! Miałem ostatnio kilka problemów z komputerem. Zaczęło się od 3 równomiernych sygnałów, które wydawały mi się być spowodowane brakiem docisku kości pamięci. Otworzyłem kompa, były nie dociśnięte... Później wyświetlał się komunikat o niezidentyfikowanym błędzie systemu. A więc zrobiłem format i zainstalowałem WIN`a od nowa. Wszystko gra, tyki, że po instalacji sterowników do karty graficznej, kiedy chcę zmienić rozdzielczość ekranu PC automatycznie się restartuje. Teraz to nawet tapeta jest w połowie czarna, w połowie normalna. Ale okienka w tym czarnym miejscu wyświetlają się :|

Jakieś porady, co zrobić?