Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pen Drive - sprawny czy zepsuty?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trix33

Trix33

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 16 07 2010 - 16:34

Witam, posiadam Pen Drive Gooddrive Edge 16 GB, zakupiłem go w grudniu 2009 roku, do tego czasu działał bez błędnie wprost idealnie do czasu gdy, zapomniałem o wyciągnięciu pen drivera z portu USB i niestety zresetowałem komputer, po tym zdarzeniu pen drive dziwnie działa, gdy go podłączam i uruchamiam mój komputer zawiesza się, po wyjęciu pen drivera wszystko działa sprawnie, i wyskakuje błąd

Dołączona grafika

Więc tu moje pytanie czy jest on sprawny czy zepsuty, i czy zresetowanie kompa podczas gdy był podłączony do portu mogło go zepsuć.
Dodam że podłączałem już go do innych portów usb w moim komputerze i zawsze to samo.
System operacyjny jaki posiadam to Windows XP

Z góry dziękuje za pomoc. Trix

  • 0

#2 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 16 07 2010 - 16:41

mogl sie zepsuc, choc raczej nie powinien - sa to rzadkie przypadki

sprobuj jedna z nastepujacych rzeczy:

- utworz na nowo partycje na pendrive (usun i dodaj)
- sformatuj partycje

  • 0

#3 Trix33

Trix33

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 16 07 2010 - 16:58

Jestem trochę zielony w tym więc mógłbyś mi napisać jak to zrobić, chodzi mi o sposób pierwszy, który podałeś
Oczywiście wiem jak sformatować, ale jak napisałem mój komputer się wiesza po podłączeniu pen drive, więc nie ma możliwości sformatowania go

@Edit.

Nie jestem pewien, z tego co przeczytałem w google chodzi Ci o partycje, które utworzyłem na pen drive, jeżeli dobrze to rozumiem jak tak to niestety nie dzieliłem na partycje.

ok problem rozwiązany, w innych urządzeniach mi nie wyszukiwało nawet tego pen drive, spróbowałem USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 i działa!

Użytkownik Trix33 edytował ten post 16 07 2010 - 18:18

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych