Skocz do zawartości


Peibolt

Rejestracja: 17 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 28 07 2011 23:09
-----

Moje posty

W temacie: Blue screen 0x000000A5 - przyczyna

28 07 2011 - 00:38

@Wyzej
Dzieki za obszerna wypowiedz !

Na razie odeslalem plyte do serwisu, z powodu przerywajacego od samego poczatku portu jack.
Jezeli wszystko pojdzie w porządku to odeślą mi nową płyte i wtedy przeprowadze tą operacje czyszczenia dysku, plyta głowna jest BOX,z sterownikami
Co do blue screena- wyskoczył przy 1szym uruchomieniu systemu, wtedy dostalem informacje od sklepu, że prawdopodobnie moja płyta jest uszkodzona i proszą abym ją sprawdził i odesłał- tak zrobiłem po czym dostałem nową i błąd był ten sam.

Troche dziwne z tym dyskiem, bo u kolegi sprawdzałem go i restartowalem, wyłaczałem i włączałem komputer wielokrotnie przez okolo 10 minut i wszystko chodzilo w jak najlepszym porządku. A u mnie komputer działał jak chciał, raz sie włączył a raz nie, bywało tak że moglem go restartować do bólu i działał. A przykładowo na drugi dzień już były spore problemy z poprawnym załadowaniem systemu, działo się że system sie "niszczył" i już nie zadziałał.

W temacie: Bluescreen 0x00000A5

19 07 2011 - 13:37

To spróbuj z dobrym nie zmodowanym Win XP :tajemniczy_mietek:


Pisalem ze instalowalem rowniez winXP ktory jest oryginalny i w 100% sprawny i po przeprowadzeniu aktualizacji itp dalej sie [beeep]ił. Bez aktualizacji rownież.

W temacie: Bluescreen 0x00000A5

18 07 2011 - 19:43

To jedynym sensownym problemem jest Windows, który może mieć problemy ze sterami tych komponentów :tajemniczy_mietek: Zainstaluj jakiegoś innego pożyczonego od kolegi i zobacz czy wszystko będzie chodzić bo ze względu na to iż sprawdzałeś każdy komponent komputera więc mało prawdopodobne jest iż to jakaś wina któregoś z podzespołów.


Instalowalem wiele wersji windowsów 7

W temacie: Bluescreen 0x00000A5

18 07 2011 - 14:18

sprawdz na jednej kości pamieci


Sprawdzalem


Nie bawilem sie w zadne OC